Tales of Arise

Cena:

1 699 Kč

Koupit za 1 699 Kč
Dostupnost:
5. 1. 2021

Popis produktu Tales of Arise: Rena, božská a spravedlivá, byla vždy na planetě Dahna chována v hluboké úctě. Příběhy předávané z generace na generaci se staly skutečností a zcela změnili realitu lidí z planety Dahna. Po více než 300 let vládne Rena veškerému životu na planetě, kterou nemilosrdně obírá o suroviny a připravuje obyvatele o jejich důstojnost a svobodu. Příběh hry Tales of Arise začíná u dvou hrdinů, z nichž každý pochází z jiného světa, avšak mají stejný cíl - a to změnit svůj osud a vytvořit novou budoucnost. Nová kapitola legendární RPG série Tales of je tady a přináší nové postavy, vylepšený boj a klasické herní mechaniky známé ze série. HERNÍ OBSAH: Zažij další kapitolu série Tales of, která byla přivedena k životu díky Unreal Engine 4. Tales of Arise je dynamické akční RPG, které přináší vylepšený bojový systém postavený na klasických herních mechanikách. Bohatý příběh, který se odehrává v živoucím světě a mnoho nových postav. Vysoce kvalitní animace. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Tales of Arise - popis

Rena, božská a spravedlivá, byla vždy na planetě Dahna chována v hluboké úctě. Příběhy předávané z generace na generaci se staly skutečností a zcela změnili realitu lidí z planety Dahna. Po více než 300 let vládne Rena veškerému životu na planetě, kterou nemilosrdně obírá o suroviny a připravuje obyvatele o jejich důstojnost a svobodu. Příběh hry Tales of Arise začíná u dvou hrdinů, z nichž každý pochází z jiného světa, avšak mají stejný cíl - a to změnit svůj osud a vytvořit novou budoucnost. Nová kapitola legendární RPG série Tales of je tady a přináší nové postavy, vylepšený boj a klasické herní mechaniky známé ze série. HERNÍ OBSAH: Zažij další kapitolu série Tales of, která byla přivedena k životu díky Unreal Engine 4. Tales of Arise je dynamické akční RPG, které přináší vylepšený bojový systém postavený na klasických herních mechanikách. Bohatý příběh, který se odehrává v živoucím světě a mnoho nových postav. Vysoce kvalitní animace.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tales of Arise užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Tales of Arise akční ceny - Levné Tales of Arise

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Tales of Arise stojí 1 699 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Tales of Arise najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Tales of Arise najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz