Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Tamagotchi Connection: Corner Shop 2 (NDS)

Tamagotchi Connection: Corner Shop 2 (NDS)

Cena produktu Tamagotchi Connection: Corner Shop 2 (NDS) není známa.

 

Popis produktu Tamagotchi Connection: Corner Shop 2 (NDS): Tamagotchi Connection: Corner Shop 2 - humorná simulace od Namco Bandai, v níž se hráč musí starat o uspokojování potřeb svých Tamagotchi zákazníků, kteří žijí v malém nákupním městečku. Hráč si z...  Více informací


Tamagotchi Connection: Corner Shop 2 (NDS) - popis

Tamagotchi Connection: Corner Shop 2 - humorná simulace od Namco Bandai, v níž se hráč musí starat o uspokojování potřeb svých Tamagotchi zákazníků, kteří žijí v malém nákupním městečku. Hráč si zde spolu se známými postavami Mametchi, Memetchi a Kuchipatchi otevře až 12 druhů obchodů, kam budou chodit různí Tamagotchi a hráč se bude snažit o to, aby vyhověl jejich potřebám a představám skrze sadu miniher, jež využívají všechny unikátní možnosti handheldu Nintendo DS, včetně mikrofonu. V závislosti na tom, jak dobře hráč Tamagotchi kamarádům vyhoví, se bude odvíjet jejich vzájemné přátelství, jež má celkem 5 stupňů. Za každého uspokojeného Tamagotchiho navíc hráč získává tzv. Gotchi body, které může použít na otevření nových obchůdků včetně těch co nebyly k dispozici v prvním díle, jako například bowling, koncertní sál, obchod s květinami a podobě. Tamagotchi Connection: Corner Shop 2 nabídne i plnohodnotnou podporu Wi-Fi multiplayeru pro dva hráče.:
Tamagotchi Connection: Corner Shop 2 -

Výrobce Namco Bandai Games
Konzole Nintendo DS
Multiplayer Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tamagotchi Connection: Corner Shop 2 (NDS) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.