Taz Wanted (PS2)

Cena produktu Taz Wanted (PS2) není známa.

 

Popis produktu Taz Wanted (PS2): Dětsky laděná plošinovka s tasmánským čertem v hlavní roli. Poté, co byl Taz polapen, musí utéct ze sanfranciského ZOO a dostat se do Tasmánie, aby zachránil svou milou Ďáblici a jen tak mimochode...  Více informací


Taz Wanted (PS2) - popis

Dětsky laděná plošinovka s tasmánským čertem v hlavní roli. Poté, co byl Taz polapen, musí utéct ze sanfranciského ZOO a dostat se do Tasmánie, aby zachránil svou milou Ďáblici a jen tak mimochodem spasil svět od moci chtivého Yosemite Sama. Po cestě se musí vyhýbat všem, kteří byli najati, aby Taze chytli a při té příležitosti také zničit všechny vyvěšené plakáty s odměnou na jeho hlavu. Abyste mu pomohli to dokázat, Taz ovládá všechny oblíbené kousky včetně nejznámějšího „tornádového“ otáčení, kterým smete vše, co se mu postaví do cesty. Než se dostanete do vysněné Tasmánie, čekají na vás různorodá prostředí, spousta power-upů a samozřejmě hromada protivníků.:

Výrobce Namco Bandai Games
Konzole PlayStation 2
Druh Dětské

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Taz Wanted (PS2) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.