Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Telltalle Games Batman: The Telltale Series (PS3)

Telltalle Games Batman: The Telltale Series (PS3)

Cena produktu Telltalle Games Batman: The Telltale Series (PS3) není známa.

 

Popis produktu Telltalle Games Batman: The Telltale Series (PS3): Objevte mocné a hluboce sahající důsledky vašich voleb v roli temného rytíře. V roli Batmana potkáte mnoho klasických spojenců i nepřátel, a jako Bruce se naučíte skutečný význam toho, co to zname...  Více informací


Telltalle Games Batman: The Telltale Series (PS3) - popis

Objevte mocné a hluboce sahající důsledky vašich voleb v roli temného rytíře. V roli Batmana potkáte mnoho klasických spojenců i nepřátel, a jako Bruce se naučíte skutečný význam toho, co to znamená stát se mužem skrývajícím se za pláštěm superhrdiny. Hra Batman: A Telltale Series přichází na trh jako disk se Season Passem, který obsahuje první epizodu a zaručí přístup ke zbývajícím čtyřem epizodám, které budou postupně dostupné ke stažení. V tomto realistickém a brutálním příběhu od tvůrců cenami ověnčeného The Walking Dead: A Telltale Games Series , uděláte odhalení, které rozbijí břicho svět a křehkou stabilitu zkorumpovaného Gotham City. Rozhodněte o osudu Gotham City. Rozhodněte se o osudu Bruce Wayna a osudu jeho temné osobnosti, Batmanovi. Vaše rozhodnutí píší fascinující nové kapitoly v komplexních životech industriálního playboye a samozvaného strážce zákona. Získejte hru již nyní a staňte se prvními, kteří budou mít přístup k novým epizodám! Pro získání všech epizod vyžaduje hra připojení k internetu. Přebal hry může být v různých jazykových verzích.

Výrobce Telltalle Games

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Telltalle Games Batman: The Telltale Series (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.