Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Test Drive Unlimited 2 (PS3)

Test Drive Unlimited 2 (PS3)

Cena produktu Test Drive Unlimited 2 (PS3) není známa.

 

Popis produktu Test Drive Unlimited 2 (PS3): Test Drive Unlimitid 2 je pokračováním vymazlené závodní hry, ve které se snoubí prestiž s uměním elegantní a hlavně rychlé jízdy ne vždy s možností využít k tomu ty nejrychlejší a nejluxusnější v...  Více informací


Test Drive Unlimited 2 (PS3) - popis

Test Drive Unlimitid 2 je pokračováním vymazlené závodní hry, ve které se snoubí prestiž s uměním elegantní a hlavně rychlé jízdy ne vždy s možností využít k tomu ty nejrychlejší a nejluxusnější vozy co existují. Test Drive Unlimited 2 navíc kromě výborně vypracovaného konceptu otevřených online závodů vnáší do závodní hry zcela nový prvek, což je možnost nakupování a úpravy domů či bytů, stejně jako tvorby a spravování klubů. Hráč tedy kromě zvyšování svého závodního potenciálu pracuje i na ekonomickém rozvoji. Test Drive Unlimited 2 nám také samozřejmě nabídne model poškození vozů, proměnlivé počasí a již dost velký herní svět se oproti prvnímu dílu ještě rozšíří o novou lokaci a to o ostrov Ibiza. Titul Test Drive Unlimited 2 u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy test drive, unlimited, unlimited 2.

Konzole PlayStation 3
Druh Simulátory

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Test Drive Unlimited 2 (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.