The Ascent XBOX ONE

Cena:

1 619 Kč

Koupit za 1 619 Kč
Dostupnost:
14. 1. 2021

Popis produktu The Ascent XBOX ONE: V této cyberpunkové hře se budete drát městem plným otroků, korporártních žoldnéřů a budete se snažit zjistit, co se stalo. The Ascent Vás přenese do těžkého světa budoucnosti, kde svoboda nemá prostor. Nastal čas na revoluci, nepropásněte ji. Ascent je sólová a kooperativní RPG odehrávaná ve světě cyberpunků. Mega společnost, která vlastní Vás a všechny, skupina Ascent, se právě zřítila. Zmatek a chaos, bezpečnost a pořádek jsou zmatené a bez ochrany se každý musí starat o sebe. Zabraňte gangům a nepřátelským spoločnostem v převzetí zodpovědnosti a zjistěte, co se skutečně stalo. Vlastnosti hry: Při boji vezměte do úvahy výšku a slabiny nepřátel, abyste z každé příležitosti využili maximum. Složte i ty nejhorší soupeře a najděte nejvzácnější kořisti. Upravte svoje tělo pomocí počítačového softwaru a vybavte si zbraně a vybavení, které vyhovují Vašemu stylu hry. Zahrajte si celou hru samostatně anebo spolupracujte až se 3 přáteli v lokální anebo online kooperaci.Online multiplay... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

The Ascent XBOX ONE - popis

V této cyberpunkové hře se budete drát městem plným otroků, korporártních žoldnéřů a budete se snažit zjistit, co se stalo. The Ascent Vás přenese do těžkého světa budoucnosti, kde svoboda nemá prostor. Nastal čas na revoluci, nepropásněte ji. Ascent je sólová a kooperativní RPG odehrávaná ve světě cyberpunků. Mega společnost, která vlastní Vás a všechny, skupina Ascent, se právě zřítila. Zmatek a chaos, bezpečnost a pořádek jsou zmatené a bez ochrany se každý musí starat o sebe. Zabraňte gangům a nepřátelským spoločnostem v převzetí zodpovědnosti a zjistěte, co se skutečně stalo. Vlastnosti hry: Při boji vezměte do úvahy výšku a slabiny nepřátel, abyste z každé příležitosti využili maximum. Složte i ty nejhorší soupeře a najděte nejvzácnější kořisti. Upravte svoje tělo pomocí počítačového softwaru a vybavte si zbraně a vybavení, které vyhovují Vašemu stylu hry. Zahrajte si celou hru samostatně anebo spolupracujte až se 3 přáteli v lokální anebo online kooperaci.Online multiplayer vyžaduje předplatné do služby Xbox Live Gold! Online multiplayer vyžaduje připojení k síti internet!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu The Ascent XBOX ONE užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější The Ascent XBOX ONE akční ceny - Levné The Ascent XBOX ONE

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější The Ascent XBOX ONE stojí 1 619 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější The Ascent XBOX ONE najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

The Ascent XBOX ONE najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz