Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (Xbox 360)

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (Xbox 360)

Cena produktu The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (Xbox... není známa.

 

Popis produktu The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (Xbox 360): The Chronicles of Narnia: Prince Caspian je akční adventura vyvíjená na motivy stejnojmenného filmu. Hlavním hrdinou je mladý princ a nástupce trůnu Narnie. Za vlády čtyř sourozenců dvou králů a k...  Více informací


The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (Xbox 360) - popis

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian je akční adventura vyvíjená na motivy stejnojmenného filmu. Hlavním hrdinou je mladý princ a nástupce trůnu Narnie. Za vlády čtyř sourozenců dvou králů a královen byla Narnie kouzelným místem, v němž všichni žili šťastně, v harmonii a v míru. Ale zlaté časy Narnie jsou už dávno minulostí. Po 13 staletí byla skříň uzavřena a zem upadla do temnoty. Nyní se staří hrdinové vracejí a nový hrdina musí povstat, aby získal zpět Narnii. Můžete ji najít, ale jako mnohem temnější, než si vůbec pamatujete. Narnie byla rozdrobena na malé kousky a stala se z ní země, která potřebuje záchranu.:
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian -

Výrobce Disney
Konzole Xbox 360
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.