The Dwarves (Xbox One)

Cena:

275 Kč

Koupit za 275 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu The Dwarves (Xbox One): Hra pro Xbox One The Dwarves. The Dwarves je fantasy RPG se silným příběhem a takticky náročnými bitvami v reálném čase. Svých 15 hratelných hrdinů, každého s jedinečnými schopnostmi, si musíte chytře rozvíjet. Postavte se početní převaze orků, zlobrů, alpů, bögnilimů, zombií, temných mágů a mnoha dalších protivníků a dostaňte je na lopatky. V této hře založené na veleúspěšném románu „The Dwarves“ od Markuse Heitze zažijete fascinující příběh, který se točí kolem té nejúžasnější fantasy rasy všech dob: kolem trpaslíků! TAKTICKÉ BITVY V REÁLNÉM ČASEV bitvách bude hrstka vašich hrdinů často bojovat proti stovkám nepřátel najednou. “Helmův Žleb” posílá pozdravy! STRHUJÍCÍ PŘÍBĚHProtagonistou hry je trpaslík Tungdil, který vyrůstal mezi lidmi. Jeho znalosti o trpaslících se omezují na to, co si přečetl v knihách. Příběh hry tvoří jeho epická výprava zemí „Girdlegard“. DAVOVÝ SOUBOJNepřátelé trpaslíků se rádi shlukují a reagují v souladu se zákony fyziky: Pokud se trpaslíkovi povede sil... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

The Dwarves (Xbox One) - popis

Hra pro Xbox One The Dwarves. The Dwarves je fantasy RPG se silným příběhem a takticky náročnými bitvami v reálném čase. Svých 15 hratelných hrdinů, každého s jedinečnými schopnostmi, si musíte chytře rozvíjet. Postavte se početní převaze orků, zlobrů, alpů, bögnilimů, zombií, temných mágů a mnoha dalších protivníků a dostaňte je na lopatky. V této hře založené na veleúspěšném románu „The Dwarves“ od Markuse Heitze zažijete fascinující příběh, který se točí kolem té nejúžasnější fantasy rasy všech dob: kolem trpaslíků! TAKTICKÉ BITVY V REÁLNÉM ČASEV bitvách bude hrstka vašich hrdinů často bojovat proti stovkám nepřátel najednou. “Helmův Žleb” posílá pozdravy! STRHUJÍCÍ PŘÍBĚHProtagonistou hry je trpaslík Tungdil, který vyrůstal mezi lidmi. Jeho znalosti o trpaslících se omezují na to, co si přečetl v knihách. Příběh hry tvoří jeho epická výprava zemí „Girdlegard“. DAVOVÝ SOUBOJNepřátelé trpaslíků se rádi shlukují a reagují v souladu se zákony fyziky: Pokud se trpaslíkovi povede silný úder jeho těžkým válečným kladivem, zasažení orkové jsou odhozeni a některé úder může vymazat z povrchu zemského! OBJEVTE SVĚTUžijte si různé události, například vedlejší úkoly, dialogy s nehráčskými postavami nebo dialogy mezi členy skupiny. PROZKOUMEJTE MAPU SVĚTANa mapě světa se pohybují různé skupiny nepřátel. Záleží na vás, jestli se chcete vyhnout armádám orků, nebo se s nimi utkat co nejdříve. Raný střet samozřejmě znamená obtížnější souboj.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu The Dwarves (Xbox One) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější The Dwarves (Xbox One) akční ceny - Levné The Dwarves (Xbox One)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější The Dwarves (Xbox One) stojí 275 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější The Dwarves (Xbox One) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

The Dwarves (Xbox One) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz