Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

The Fisherman: Fishing Planet (Day One Edition) PS4

The Fisherman: Fishing Planet (Day One Edition) PS4

Cena:

749 Kč

Koupit za 749 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu The Fisherman: Fishing Planet (Day One Edition) PS4: 6 milionů hráčů je v úžasu díky ohromnému realismu!Přístupné na policích jako prémiová verze bez mikrotransakcí poprvé. The Fisherman nabízí kompletní a vylepšený zážitek Fishing Planet fenoménu. 35 DLC, které mají hodnotu dohromady € 700 z free-to-play verze. Roční období, klimatické podmínky, střídání dne a noci, flóra a fauna. Vše co ovlivňuje chod hry bylo přidáno. 19 prostředí inspirovaných reálnými lokalitami včetně Everglades v USA, La Creuse ve Francii a Tiber v Itálii. 143 druhů ryb s reálným chováním. Tisíce kombinaci rybářského náčiní, každé s unikátními vlastnostmi. Turnaje pro hru jednoho hráče nebo lokální kooperace a regulární komunitní akce. Online multiplayer vyžaduje předplatné do služby PlayStation Plus!Online multiplayer vyžaduje připojení k síti internet! > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

The Fisherman: Fishing Planet (Day One Edition) PS4 - popis

6 milionů hráčů je v úžasu díky ohromnému realismu!Přístupné na policích jako prémiová verze bez mikrotransakcí poprvé. The Fisherman nabízí kompletní a vylepšený zážitek Fishing Planet fenoménu. 35 DLC, které mají hodnotu dohromady € 700 z free-to-play verze. Roční období, klimatické podmínky, střídání dne a noci, flóra a fauna. Vše co ovlivňuje chod hry bylo přidáno. 19 prostředí inspirovaných reálnými lokalitami včetně Everglades v USA, La Creuse ve Francii a Tiber v Itálii. 143 druhů ryb s reálným chováním. Tisíce kombinaci rybářského náčiní, každé s unikátními vlastnostmi. Turnaje pro hru jednoho hráče nebo lokální kooperace a regulární komunitní akce. Online multiplayer vyžaduje předplatné do služby PlayStation Plus!Online multiplayer vyžaduje připojení k síti internet!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu The Fisherman: Fishing Planet (Day One Edition) PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější The Fisherman: Fishing Planet (Day One Edition) PS4 akční ceny - Levné The Fisherman: Fishing Planet (Day One Edition) PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější The Fisherman: Fishing Planet (Day One Edition) PS4 stojí 749 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější The Fisherman: Fishing Planet (Day One Edition) PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

The Fisherman: Fishing Planet (Day One Edition) PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz