Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

The Godfather The Dons Edition (PS3)

The Godfather The Dons Edition (PS3)

Cena produktu The Godfather The Dons Edition (PS3) není známa.

 

Popis produktu The Godfather The Dons Edition (PS3): Příběh o rodině, respektu a loajalitě - Kmotr, kniha od Mario Puza a film Paramount Pictures se staly předlohou pro počítačovou hru, ve které vstupujete, po krátké kariéře drobného zlodějíčka, do ...  Více informací


The Godfather The Dons Edition (PS3) - popis

Příběh o rodině, respektu a loajalitě - Kmotr, kniha od Mario Puza a film Paramount Pictures se staly předlohou pro počítačovou hru, ve které vstupujete, po krátké kariéře drobného zlodějíčka, do rodiny Corleonových. Teď už je jen na vás, abyste si plněním úkolů a loajalitou k rodině získali respekt a zlepšovali své postavení v rodině, až se nakonec stanete samotným Kmotrem, jemuž leží New-York u nohou. Vaše postava má ve svém počínání vlekou volnost a způsob jakým budete řešit rodinné problémy je jen na vás. Vstupte do světa mafie, kde předstírání a vyjednávání jsou vaším lístkem na vrchol. Natáčení filmu Paramount Pictures se neobešlo bez skvělých Hollywoodských herců a mnoho z nich se rovněž podílelo na vzniku hry. Postavy ve hře budou mít jejich vzhled i hlas. Najdete zde Marlon Branda jako Dona Vito Corleone, Jamese C&ana jako Sonnyho Corleone a Roberta Duvalla jako Toma Hagena. PlayStation 3 verze navíc nabízí nový postupu v hierarchii mafiánské organizace, v níž váš status ovlivňuje počet ulic ve vašem držení, tedy vámi zabraných lokalit. Můžete na to jít hrubou silou či vyjednáváním, v obou případech se dočkáte růstu odlišných zkušenostních atributů a s těmito souvisejícími dispozicemi. Musíte si poradit jak s policií, tak s konkurenčními rodinami. Hlavní rysy hry: - Svět Kmotra - zkuste na vlastní kůži desetiletí násilí a vyřizování účtů, léta 1945-55 v New-Yorku. - Klasické filmové scény: nelineární akce s misemi totožnými s těmi ve filmu a přímo s postavami hrajícími ve filmu. - Zúčastněte se děje, vstupte do filmu se svojí vlastní mafiánskou postavou. - Úcta a následky: musíte využívat loajalitu a strach ostatních a získat si v New-Yorku respekt. Každé vaše rozhodnutí bude mít následky. - Svébytný svět: můžete komunikovat s libovolnou fiktivního světa. Podle toho jak budete ve hře vystupovat se k vám bude chovat okolí. - Bojujte o nadvládu nad New-Yorkem: ve hře vystupuje 5 rodin: Corleone, Tattaglia, Cuneo, Barzini a Stracci a soupeří o vliv ve městě. Scénář ke hře editoval autor románu Godfather Returns - Mark Winegardner Minimální požadavky: konzole Playstation 3, hra není vhodná pro osoby mladší 18ti let!

Konzole PlayStation 3
Druh Adventury

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu The Godfather The Dons Edition (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.