The Golf Club 2 (XONE)

Cena:

od 479 Kč do 609 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu The Golf Club 2 (XONE): XONE The Golf Club 2 The Golf Club přináší hráčům zajímavou golfovou zkušenost. Hra umožňuje hráčům tvořit a sdílet vlastní jamky v 9 úchvatných prostředích. Hra se taktéž pyšní důrazem na ničím ...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Super Gamer.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Super Gamer.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 10 dnů
Do obchodu

The Golf Club 2 (XONE) - popis

XONE The Golf Club 2
The Golf Club přináší hráčům zajímavou golfovou zkušenost. Hra umožňuje hráčům tvořit a sdílet vlastní jamky v 9 úchvatných prostředích. Hra se taktéž pyšní důrazem na ničím nerušený golfový zážitek a běží proto plynule, bez načítání při přechodu mezi jamkami. 
Nelehké začátky Kdo čeká bezproblémový postup a rychlý a hlavně snadný kariérní růst, bude asi zklamán. Všechno nejde tak jednoduše, jak jste možná očekávali. Když se poprvé ocitnete na hřišti připraveni k prvnímu odpalu, nebudete mít čas na jakoukoli frustraci či strach ze hry. Celkové proplouvání hrou bude záležet jen na vás, sami si budete muset zjistit, jak se hra ovládá, jaké nabízí ovládací prvky a jak složitá je úroveň golfového klubu. Na úplném začátku budete jen vy, špatně oblečený muž, jenž toho neví o moc víc než víte vy a pravé ovládání hole, které si nejprve budete muset dostatečně osvojit. Postupem času ale zjistíte, že ačkoli jste museli absolvovat nespočet neúspěšných odpalů a ještě více návštěv křoví, kde jste míčky museli hledat, hraní této hry rozhodně stojí za to.
Poctivá hratelnost V tomto směru je hra The Golf Club opravdu povedená. Co se týče hratelnosti hry, je práce vývojářů odvedena s pečlivostí a trpělivostí, což hráčům nabízí realistický požitek ze hry. Ve hře je vidět, jakým stylem zacházíte se svou golfovou holí, jakou techniku používáte k odpalu, jak vnímáte okolí i terén. Jak budete postupovat hrou, sami si všimnete, že procházíte určitým pokrokem a zvyšujete své dovednosti, o kterých jste si na samotném začátku hry mohli nechat jen zdát. Jemnost vašeho odpalu má vliv na trajektorii odpáleného míčku. Pocítíte rozdíl i co se týče terénů. Na pískovém terénu máte možnost použití klínu, fyzika míčku se bude chovat jinak na drsném povrchu než na klasické zeleni, takže byste určitě měli brát v úvahu i povrch hřiště.
Sociální interakce Ačkoli tato hra není zaměřena na přímou simulaci postav, je nutné vnímat i ostatní hráče. Nemusíte se bát vysokých nároků na výkon počítače, během několika sekund se budete moci připojit do online hry a zahrát si s ostatními připojenými hráči po celém světě. Hra vám nabízí i možnost vyzvání svých přátel ke společné hře, kde spolu budete moci hrát v reálném čase. Pokud zrovna nebudete hrát se svými přáteli či jinými hráči, můžete se pokoušet o překonání svých nejlepších výsledků v jednotlivých kolech nebo sledujte nespočet dostupných statistik svých přátel i nejlepších hráčů na celém světě.

Výrobce Microsoft
Konzole Xbox One

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu The Golf Club 2 (XONE) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.