Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

The Inner World: The Last Wind Monk XBOX ONE

The Inner World: The Last Wind Monk XBOX ONE

Cena:

809 Kč

Koupit za 809 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu The Inner World: The Last Wind Monk XBOX ONE: Dynastie flautonosov střežila Asposia po celá staletí. Potají naplňují svět světlem a životem. Překupník Emil však svedl obyvatel Asposia z cesty, přesvědčil je, že dynastie je spolčení se silami temna. Ale vážně, kdo ve skutečnosti ví, co dělá tato podivuhodná rodina? Jediný kdo dokáže zastavit zlomyslného Emila je následník trůnu flautonosov, Robert. Ten byl však poslední tři roky přeměněn na kámen. Plný elánu, ale bez tušení co ve skutečnosti dělá, se vydává na dobrodružství, při kterém se pokusí nalézt posledního větrného mnicha. Společnost mu dělá řada malebných postav, která dodává hře ducha. Čekají vás hodiny rozmýšlení a humoru. Máte možnost ovládat několik postav. Prozkoumejte různá zajímavá místa. Cvičte flétnové písně, které aktivují starodávné artefakty. Krásné malovaná adventura pro milovníky žánru. Zábavné dialogy a skvělá kvalita zvuku. Možnost rady při hádankách ve hře, pokud se dostanete do úzkých. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

The Inner World: The Last Wind Monk XBOX ONE - popis

Dynastie flautonosov střežila Asposia po celá staletí. Potají naplňují svět světlem a životem. Překupník Emil však svedl obyvatel Asposia z cesty, přesvědčil je, že dynastie je spolčení se silami temna. Ale vážně, kdo ve skutečnosti ví, co dělá tato podivuhodná rodina? Jediný kdo dokáže zastavit zlomyslného Emila je následník trůnu flautonosov, Robert. Ten byl však poslední tři roky přeměněn na kámen. Plný elánu, ale bez tušení co ve skutečnosti dělá, se vydává na dobrodružství, při kterém se pokusí nalézt posledního větrného mnicha. Společnost mu dělá řada malebných postav, která dodává hře ducha. Čekají vás hodiny rozmýšlení a humoru. Máte možnost ovládat několik postav. Prozkoumejte různá zajímavá místa. Cvičte flétnové písně, které aktivují starodávné artefakty. Krásné malovaná adventura pro milovníky žánru. Zábavné dialogy a skvělá kvalita zvuku. Možnost rady při hádankách ve hře, pokud se dostanete do úzkých.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu The Inner World: The Last Wind Monk XBOX ONE užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější The Inner World: The Last Wind Monk XBOX ONE akční ceny - Levné The Inner World: The Last Wind Monk XBOX ONE

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější The Inner World: The Last Wind Monk XBOX ONE stojí 809 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější The Inner World: The Last Wind Monk XBOX ONE najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

The Inner World: The Last Wind Monk XBOX ONE najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz