Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

The Last of Us: Part II Steelbook Edition (PS4)

The Last of Us: Part II Steelbook Edition (PS4)

Cena produktu The Last of Us: Part II Steelbook Edition (PS4) není známa.

 

Popis produktu The Last of Us: Part II Steelbook Edition (PS4): THE LAST OF US: PART II STEELBOOK EDITION Pět let po nebezpečné cestě napříč nákazou stiženými Spojenými státy se Ellie a Joel usadili ve městě Jackson ve státě Wyoming. Žijí zde v relativním bez...  Více informací


The Last of Us: Part II Steelbook Edition (PS4) - popis

THE LAST OF US: PART II STEELBOOK EDITION
Pět let po nebezpečné cestě napříč nákazou stiženými Spojenými státy se Ellie a Joel usadili ve městě Jackson ve státě Wyoming. Žijí zde v relativním bezpečí v komunitě přeživších, navzdory hrozbám od nakažených a dalších přeživších, nacházejících se v bezvýchodné situaci, kteří jsou pro přežití schopni udělat cokoliv.

Komplexní, emocionální příběhStaň se svědkem eskalujícího konfliktu, zrozeného z výpravy za pomstou. Nádherný, ale nebezpečný světFluidní pohyb, dynamický stealth systém a survival prvky se ti v chorobou stiženém světě budou hodit. Strašliví nepřáteléStaří známí z prvního dílu, ale i zcela nové mutace. Povede se ti přežít hrozbu od hrůzu nahánějících stvoření?

Na výpravě za spravedlností
Když dojde k násilné události, vydá se Ellie na výpravu za spravedlností a pomstou. Zatímco loví ty, co jsou za narušení míru zodpovědní, musí se vyrovnat s devastujícími emocionálními a fyzickými následky svých činů.

Potkávej se s ostatními
Kromě hor a lesů kolem města Jackson si užiješ v akci i v ruinách města Seattle. Zde se setkáš s novými skupinkami přeživších, zatím neznámým prostředím plným nástrah a evolucí změněnými nakaženými. Právě tvé činy a vztahy s ostatními určí tvůj další osud.

Herní obsah:
Komplexní a emocionální příběh - Ponoř se do emocionálního příběhu plného násilí, strachu, ale i lásky a naděje. Koncepty dobra, zla, hrdinství a zlodušství budou v rámci příběhu rozebrány.
Hratelnost plná napětí - Plíživý styl hraní a vylepšený boj na blízko a na dálku. Budeš si muset vybrat, jestli se pokusíš vyhnout se konfrontaci, nebo se naplno ponoříš do akce.
Úžasný, ale nebezpečný svět - Od poklidných hor a přerostlých lesů až po ruiny Seattlu. Objevuj nové skupinky přeživších a pokus se přežít navzdory strašně zmutovaným bytostem, které kdysi bývaly lidmi.

Výrobce SONY

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu The Last of Us: Part II Steelbook Edition (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.