The Lost Child PS4

Cena:

889 Kč

Koupit za 889 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu The Lost Child PS4: Žurnalista zabývající se okultními vědami, Hayato Ibuki se během svého průzkumu série záhadných sebevražd se v Tokiu setkává se zvláštním dívkou. Dívka se zapřísahá, že Hayato musí přežít, později mu podaří mystické zařízení, které mu umožňuje zajímat nebeské a magické stvoření. Hayato se ocitá ve světě za hranice našeho, v domově strašidelných démonů a nebeských stvoření. V tomto světě se musí vydávat do míst zvaných Layers a vyřešit záhadu zařízení. Jeho cesta může rozhodnout o osudu celého světa. Hra představuje 50+ entit z mýtů a legend, které můžete zajmout. Každá bytost má 3 unikátní formy. Můžete se naučit 250 různých schopností, které rozdělíte mezi partu zajaté astrálních stvoření. Otestujte se v obrovských dungeonech s 99 patry smrtelných nebezpečí. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

The Lost Child PS4 - popis

Žurnalista zabývající se okultními vědami, Hayato Ibuki se během svého průzkumu série záhadných sebevražd se v Tokiu setkává se zvláštním dívkou. Dívka se zapřísahá, že Hayato musí přežít, později mu podaří mystické zařízení, které mu umožňuje zajímat nebeské a magické stvoření. Hayato se ocitá ve světě za hranice našeho, v domově strašidelných démonů a nebeských stvoření. V tomto světě se musí vydávat do míst zvaných Layers a vyřešit záhadu zařízení. Jeho cesta může rozhodnout o osudu celého světa. Hra představuje 50+ entit z mýtů a legend, které můžete zajmout. Každá bytost má 3 unikátní formy. Můžete se naučit 250 různých schopností, které rozdělíte mezi partu zajaté astrálních stvoření. Otestujte se v obrovských dungeonech s 99 patry smrtelných nebezpečí.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu The Lost Child PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější The Lost Child PS4 akční ceny - Levné The Lost Child PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější The Lost Child PS4 stojí 889 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější The Lost Child PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

The Lost Child PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz