The Order 1886

Cena:

499 Kč

Koupit za 499 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu The Order 1886: The Order: 1886 přepisuje historii a představuje unikátní vizi Viktoriánské éry Londýna. Mýty a technologie existují společně. Jste členem elitního řádu rytířů, který bojuje ve staletí staré válce, jenž změní naprosto vše. Jde tak vlastně o alternativní minulost, kde budete moci využívat pokročilé zbraně a vymoženosti, které sice v té době neexistovaly, ale realističnost hry Vám dá dojem, že jsou velmi skutečné a uvěřitelné. Přichází úsvit nové éry - éry vědeckých zázraků. Ve stínu průmyslové revoluce a pod příkrovem husté londýnské mlhy však město i celý svět ohrožují staří i noví nepřátelé, kteří se ho chystají uvrhnout do chaosu. Co nás čeká? Historicky-mytologická hra, která představuje unikátní svět, kde se sjednocuje skutečnou historií (skutečná místa, postavy a události) s mytologickými zápletkami, což vytváří alternativní historii. Kvalitní vývojářský tým Ready at Dawn Studios,LLC má za sebou úspěšné série jako Daxter či God of War. Studio je známé tím, že tlačí... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

The Order 1886 - popis

The Order: 1886 přepisuje historii a představuje unikátní vizi Viktoriánské éry Londýna. Mýty a technologie existují společně. Jste členem elitního řádu rytířů, který bojuje ve staletí staré válce, jenž změní naprosto vše. Jde tak vlastně o alternativní minulost, kde budete moci využívat pokročilé zbraně a vymoženosti, které sice v té době neexistovaly, ale realističnost hry Vám dá dojem, že jsou velmi skutečné a uvěřitelné. Přichází úsvit nové éry - éry vědeckých zázraků. Ve stínu průmyslové revoluce a pod příkrovem husté londýnské mlhy však město i celý svět ohrožují staří i noví nepřátelé, kteří se ho chystají uvrhnout do chaosu. Co nás čeká? Historicky-mytologická hra, která představuje unikátní svět, kde se sjednocuje skutečnou historií (skutečná místa, postavy a události) s mytologickými zápletkami, což vytváří alternativní historii. Kvalitní vývojářský tým Ready at Dawn Studios,LLC má za sebou úspěšné série jako Daxter či God of War. Studio je známé tím, že tlačí hardware na jeho hranice a využívá maximum potenciálu, který přeměňuje v neuvěřitelný zážitek. Video zážitek a provedení video sekvencí je navrženo tak, aby napodobilo strukturu filmu, a využívá reálný film a kinematografické technologie, které ještě více zdůrazňují dramatický charakter a realismus hry.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu The Order 1886 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější The Order 1886 akční ceny - Levné The Order 1886

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější The Order 1886 stojí 499 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější The Order 1886 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

The Order 1886 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz