Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

The Penguins of Madagascar: Dr. Blowhole Returns Again! (Wii)

The Penguins of Madagascar: Dr. Blowhole Returns Again! (Wii)

Cena produktu The Penguins of Madagascar: Dr. Blowhole Retur... není známa.

 

Popis produktu The Penguins of Madagascar: Dr. Blowhole Returns Again! (Wii): Dr. Blowhole se chystá ovládnout svět a aniž by to tušili, využívá k tomu tučňáky. Vrhněte se do zbrusu nového dobrodružství se 3 epizodami a více než 12 napínavými úrovněmi, které se odehrávají v...  Více informací


The Penguins of Madagascar: Dr. Blowhole Returns Again! (Wii) - popis

Dr. Blowhole se chystá ovládnout svět a aniž by to tušili, využívá k tomu tučňáky. Vrhněte se do zbrusu nového dobrodružství se 3 epizodami a více než 12 napínavými úrovněmi, které se odehrávají v zoologické zahradě, pod ní i mimo ni a vrcholí v doupěti zlovolného dr. Blowhola. Jen vy a vaši potrhlí tučňáci totiž můžete zabránit tomu, aby tento zloduch dosáhl svých zvrhlých plánů.
* Ďábelský delfín dr. Blowhole se vrací i se svými humřími služebníky a opět hodlá ovládnout svět. A kdo jiný mu v tom může zabránit než sehraný tým tučňáků?
Pohybujte se opatrně a hbitě, překonávejte nebezpečné překážky a zachraňujte přátele známých tučňáků – a samozřejmě i celý svět.
Hloubejte nad zapeklitými rébusy, nacházejte užitečné předměty, budujte šílená udělátka a postupujte spletitými úrovněmi – a pospěšte si, neboť čas je proti vám.
Překonávejte překážky a řešte rébusy, přičemž ve správných situacích využívejte schopností jednotlivých tučňáků. Například Rico umí vrhat výbušniny, Kowalski stavět různá zařízení a Vojín se zase protáhne všemožnými škvírami – možnosti jsou neomezené.
Zahrajte si celou řadu bláznivých miniher, například Ninja Knock-Down (srážení ninjů), Mort Bowling, nebo si můžete zatančit s oblíbeným lemurem králem Julienem.:

Výrobce THQ
Konzole Nintendo Wii
Druh Logické

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu The Penguins of Madagascar: Dr. Blowhole Returns Again! (Wii) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.