Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

The Pillars of the Earth (PS4)

The Pillars of the Earth (PS4)

Cena:

od 129 Kč do 339 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu The Pillars of the Earth (PS4): Hra také obsahuje všechny knihy a celou ságu tak máte na jednom disku! Hra založená na bestselleru Kena Folleta, vypráví příběh malého města Kingsbridge ve zcela nové interaktivní podobě. Hrajt...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Prokonzole.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Prokonzole.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Super Gamer.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Super Gamer.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 10 dnů
Do obchodu

The Pillars of the Earth (PS4) - popis

Hra také obsahuje všechny knihy a celou ságu tak máte na jednom disku!

Hra založená na bestselleru Kena Folleta, vypráví příběh malého města Kingsbridge ve zcela nové interaktivní podobě. Hrajte za Jacka, Alienu a Philipa a změňte události z knihy skrze zkoumání okolí, rozhodování a dialogy. Tato interaktivní novela je rozdělena do tří „knih“, každá má sedm kapitol. 

V dobách největší chudoby a války začíná malé město se stavbou katedrály, deklarujíc tak bohatství a bezpečnost vlastních obyvatel. Naši hrdinové ale stále bojují za přežití, holé životy a tak se jejich osudy střetávají. Philip je mnich v malém opatství v Kingsbrdge. Ve stejném čase, chlapec jménem Jack je vychováván v lese svou matkou, která je vypovězena ze společnosti. Jack se ale učí být kameníkem a dle všeho ho čeká zářná budoucnost. Společně se zapovězenou šlechtičnou Alienou se Jack a Philip potkávají při konstrukci jedné z největších katedrál, jíž Anglie kdy viděla.

Výrobce Ostatní
Konzole PlayStation 4
Druh RPG

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu The Pillars of the Earth (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.