The Sojourn PS4

Cena:

749 Kč

Koupit za 749 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu The Sojourn PS4: Narodili jste se v krásné, čisté zemi, ale vše není takové, jak se zdá. Temnota prochází každou štěrbinou a tvoří základ světa ve kterém žijete. Otevřete své oči do stínů světa, abyste odkryli skrytou pravdu. Vydejte se do okouzlujícího světa Sojourn a čelte překážkám života vyřešením desítek jedinečných hádanek, které zpochybní Vaše vnímání Vaší vlastní reality. Dostaňte se do nádherných prostředí, kde se ponoříte do čtyř kapitol hry, z nichž každá má odlišnou atmosféru a styl. Desítky tuctů náročných hádanek. Ponořte se do čtyř krásně vypracovaných kapitol, z nichž každá má svůj vlastní osobitý styl a atmosféru. Vyhnajte temnotu, abyste odhalili překážky, které pro Vás připravil Sojourn. Rozuzlit podmanivý příběh světla, tmy a podstatu reality. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

The Sojourn PS4 - popis

Narodili jste se v krásné, čisté zemi, ale vše není takové, jak se zdá. Temnota prochází každou štěrbinou a tvoří základ světa ve kterém žijete. Otevřete své oči do stínů světa, abyste odkryli skrytou pravdu. Vydejte se do okouzlujícího světa Sojourn a čelte překážkám života vyřešením desítek jedinečných hádanek, které zpochybní Vaše vnímání Vaší vlastní reality. Dostaňte se do nádherných prostředí, kde se ponoříte do čtyř kapitol hry, z nichž každá má odlišnou atmosféru a styl. Desítky tuctů náročných hádanek. Ponořte se do čtyř krásně vypracovaných kapitol, z nichž každá má svůj vlastní osobitý styl a atmosféru. Vyhnajte temnotu, abyste odhalili překážky, které pro Vás připravil Sojourn. Rozuzlit podmanivý příběh světla, tmy a podstatu reality.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu The Sojourn PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější The Sojourn PS4 akční ceny - Levné The Sojourn PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější The Sojourn PS4 stojí 749 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější The Sojourn PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

The Sojourn PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz