Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

The survivalists XBOX ONE

The survivalists XBOX ONE

Cena:

749 Kč

Koupit za 749 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu The survivalists XBOX ONE: Živý svět plný překvapení, tajemství a nebezpečí Vás očekává v The survivalists, adventuře plné survival sandboxu odehrávající se ve světě The Escapists. Objevujte, stavte, vytvářejte a dokonce trénujte opice s až 3 přáteli v zoufalé snaze přežít. Máte vše potřebné abyste byli Survivalist? Ostrov je plný života. Váš nově nalezený domů se bude měnit podle cyklu dne a noci, dokud objevujete a odhalujete jeho tajemství. Lovte nebo buďte loven zvířaty nebo různými mýtickými nepřáteli, kteří nejsou moc rádi, že Vás vidí. Získejte úlohy od mysteriózního cizince nebo najděte jejich vyplavených na pobřeží. Připravte se chodit po postupně generované divočině, s různými prostředími, v dobrodružství unikátním pro každého jednoho hráče. Zdá se Vám, že překážky ostrova jsou příliš nebo jen chcete sdílet vaši stavební expertízu s Vašimi přáteli? The survivalists je tu pro Vás! Kompletně spojené dobrodružství, získávejte kořist, obchodujte a hlavně prožijte všichni spolu s dalšími 3 trosečníků ... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

The survivalists XBOX ONE - popis

Živý svět plný překvapení, tajemství a nebezpečí Vás očekává v The survivalists, adventuře plné survival sandboxu odehrávající se ve světě The Escapists. Objevujte, stavte, vytvářejte a dokonce trénujte opice s až 3 přáteli v zoufalé snaze přežít. Máte vše potřebné abyste byli Survivalist? Ostrov je plný života. Váš nově nalezený domů se bude měnit podle cyklu dne a noci, dokud objevujete a odhalujete jeho tajemství. Lovte nebo buďte loven zvířaty nebo různými mýtickými nepřáteli, kteří nejsou moc rádi, že Vás vidí. Získejte úlohy od mysteriózního cizince nebo najděte jejich vyplavených na pobřeží. Připravte se chodit po postupně generované divočině, s různými prostředími, v dobrodružství unikátním pro každého jednoho hráče. Zdá se Vám, že překážky ostrova jsou příliš nebo jen chcete sdílet vaši stavební expertízu s Vašimi přáteli? The survivalists je tu pro Vás! Kompletně spojené dobrodružství, získávejte kořist, obchodujte a hlavně prožijte všichni spolu s dalšími 3 trosečníků tohoto ostrovního ráje. Pokud potřebujete stavitele, dřevorubce nebo dokonce vojáka, opice tohoto ostrova mohou být zkrocené a vytrénované aby Vám pomohli s denními úkoly nebo Vám mohou pomoci při nájezdech na kempy fanatiků. Mimic System znamená, že mnoho funkci může být provedených Vašimi banány milujícími přáteli, díky čemuž se management opic stává jednou z klíčových výzev ostrova. Tajemstvím přežití je využít všechny dostupné suroviny kolem Vás. Ať už to je spojení primitivní sekery pro kácení dřeva nebo mixování osvěžujících ovocných smoothie, které sníží Váš hlad, můžete odhalit recepty a expandovat Vaše možnosti v stromech s jídlem, nástroji nebo tvoření konstrukci. Hledáte epický meč, kterým může viset na stěně vaší chatrče nebo chcete zničit všechny blížící se nebezpečí? To co hledáte může být v jednom z mnoho labyrintů roztroušených po ostrově. No dostat ke kořisti nebude jednoduché, takže každý nájezdník bude potřebovat přípravu před tím než vyrazí na lovení pokladů.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu The survivalists XBOX ONE užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější The survivalists XBOX ONE akční ceny - Levné The survivalists XBOX ONE

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější The survivalists XBOX ONE stojí 749 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější The survivalists XBOX ONE najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

The survivalists XBOX ONE najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz