Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

The Urbz: Sims in the City (NDS)

The Urbz: Sims in the City (NDS)

Cena produktu The Urbz: Sims in the City (NDS) není známa.

 

Popis produktu The Urbz: Sims in the City (NDS): Vítejte v Miniopolis! V úchvatném městě přeplněném zajímavými postavami a vzrušujícími místy. Urbz ti umožní vytvořit si svou vlastní postavu a vést jí v každodenním životě - jíst, spát, pracovat ...  Více informací


The Urbz: Sims in the City (NDS) - popis

Vítejte v Miniopolis! V úchvatném městě přeplněném zajímavými postavami a vzrušujícími místy. Urbz ti umožní vytvořit si svou vlastní postavu a vést jí v každodenním životě - jíst, spát, pracovat nebo jít ven. Tvé rozhodnutí a působení ostatních postav ovlivní i tvou postavu. Vše co budeš se svojí postavou dělat je pouze na tobě, ale věz, že vše se bude odehrávat jako ve skutečném životě. Oblečení nedostaneš zadarmo, a bez odpočinku bude tvůj Urbík strádat. Exkluzivní vestavěné DS minihry ti pomohou získat extra peníze a plně využít dotykový display.

Výrobce Nintendo
Konzole Nintendo DS
Druh Strategie

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu The Urbz: Sims in the City (NDS) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.