Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

The Walking Dead: The Final Season (Switch)

The Walking Dead: The Final Season (Switch)

Cena:

649

Hlídat lepší cenu

Popis produktu The Walking Dead: The Final Season (Switch): Na Klementýnku, teď už nelítostnou a zkušenou bojovnici, čeká poslední kapitola jejího putování. Po letech strávených na cestě, na níž musela čelit hrozbám živým i mrtvým, by se jejím novým domove...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Prokonzole.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Prokonzole.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

The Walking Dead: The Final Season (Switch) - popis

Na Klementýnku, teď už nelítostnou a zkušenou bojovnici, čeká poslední kapitola jejího putování. Po letech strávených na cestě, na níž musela čelit hrozbám živým i mrtvým, by se jejím novým domovem mohla stát odlehlá škola. Klementýnka se musí přizpůsobit novému životu a stát se vůdkyní, aniž by přitom opomíjela malého Alvina – osiřelého chlapce, který jí jako jediný může nahradit ztracenou rodinu. V této poutavé a dojemné poslední sezoně musíš definovat svůj vztah k ostatním přeživším, bojovat proti nemrtvým a rozhodnout, jak skončí Klementýnčin příběh.

HERNÍ OBSAH:

Emotivní, strhující vyprávění: Doprovoď Klementýnku na samý konec její cesty. Zatímco se bude přizpůsobovat novému životu, budeš se muset potýkat s nezvyklými rozhodnutími a naučit se žít s jejich důsledky s vědomím, že malý Alvin sleduje každý tvůj pohyb a bere si ponaučení z každého tvého kroku.
Příběh ušitý na míru: Postavy si pamatují tvá rozhodnutí a tvůj příběh se může lišit v závislosti na způsobu, jakým hraješ.
Více vlivu, více napětí: Nový pohled z kamery umístěné za ramenem, větší svoboda při zkoumání propracovaného prostředí a scény s nenaskriptovanými souboji výstižně zachycující strach živých ve světě zamořeném nemrtvými – to vše dohromady vytváří dosud nejpoutavější hru inspirovanou fenoménem Živých mrtvých.
Zbrusu nová grafická podoba: Nový výtvarný styl rozpohybovává původní komiksový svět Živých mrtvých jako nikdy předtím.
Filmové dobrodružství: Klasická hratelnost dobrodružných her prezentovaná filmovým stylem vytváří nejlépe vypadající a nejlépe působící herní zážitek z celé série.
Napínavá akce: Hratelné akční scény, v nichž Klementýnka bojuje proti živým i nemrtvým, vás zároveň uchvátí i naplní hrůzou.
Ukryté předměty: Zkoumej okolí a budeš odměněn speciálními předměty.

Výrobce Skybound Games

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu The Walking Dead: The Final Season (Switch) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.