Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

The Wolf Among Us A Telltale Games Series (Xbox 360)

The Wolf Among Us A Telltale Games Series (Xbox 360)

Cena produktu The Wolf Among Us A Telltale Games Series (Xbo... není známa.

 

Popis produktu The Wolf Among Us A Telltale Games Series (Xbox 360): Další z řady Telltalu! Nyní se zúčastníte hry, která má základ na komikse, tento komiks napsal Bill Willingham. Hra se rozkládá do pěti samotných epizod, které vás přitáhnou do světa násilí a nená...  Více informací


The Wolf Among Us A Telltale Games Series (Xbox 360) - popis

Další z řady Telltalu! Nyní se zúčastníte hry, která má základ na komikse, tento komiks napsal Bill Willingham. Hra se rozkládá do pěti samotných epizod, které vás přitáhnou do světa násilí a nenávisti. Světa, který je plný mýtů tradic a legend, které jsou však oživlé. Tato hra vás upoutá svojí propracovanou grafickou stránkou, která je jako vytržená ze samotného komiksu! Ovšem nečeká vás zároveň ani mnoho akce, jelikož hra samotná se dá více kategorizovat jako oddechová a na základě vašich dialogů se bude ubírat směrem, který si zvolíte vy sami. 

Výrobce Telltale Games
Konzole Xbox 360

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu The Wolf Among Us A Telltale Games Series (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.