Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Thor: God Of Thunder (NDS)

Thor: God Of Thunder (NDS)

Cena produktu Thor: God Of Thunder (NDS) není známa.

 

Popis produktu Thor: God Of Thunder (NDS): Thor: The Video Game je výborně zpracovaná a velmi poutavá akční adventura vyprávějící příběh o bájném bohu Thorovi, který byl vyhnán mezi obyčejné smrtelníky. A právě v ten okamžik začíná vaše ro...  Více informací


Thor: God Of Thunder (NDS) - popis

Thor: The Video Game je výborně zpracovaná a velmi poutavá akční adventura vyprávějící příběh o bájném bohu Thorovi, který byl vyhnán mezi obyčejné smrtelníky. A právě v ten okamžik začíná vaše role, se svým bojovníkem se tedy vydáte na náročnou cestu plnou soubojů, při kterých budete používat nejenom své zbraně, ale také schopnost ovládat vítr nebo blesky.

Herní vlastnosti

    * Pociťte stoupající moc norských superhrdinů, až budete ničit své nepřátele combo útoky, využívající Thorových elementární sil bouře, hromu, blesku a větru.
    * Získávejte nové schopnosti, síly a vylepšení zbraní když bude váš Thor vydělávat tzv. Valor body
    * Ujměte se role syna Odins, Asgardova božského vůdce, ovládejte mocné kladivo Mjolnir, které vám umožní ovládání základních sil.
    * Ponořte se hlouběji do hrdinského příběhu z Thorova světa, s originálním příběhem vytvořeným speciálně pro video hry:
Thor: God Of Thunder -

Výrobce Sega
Konzole Nintendo DS
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Thor: God Of Thunder (NDS) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.