Those Who Remain PS4

Cena:

479 Kč

Koupit za 479 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Those Who Remain PS4: Když světla zhasnou, plaménky temnoty se zažehnou v ospalém městě Dormontu. Šepot zmizení se nese městem, když se začíná šířit, nesmírně nepříjemný a iracionální strach ze tmy, se stává nechtěným odrazem, těch kteří zůstávají. Některé chyby by se nikdy neměly stát, ne když je Váš život kompletní, ale i tak se stávají. Edward měl dobrý život, krásnou ženu a dokonalou holčičku, přesto se ocitl na dně několika whiskey a jezdil přes noc v Dormontu, aby mohl ukončit tajnou aféru ve snaze opravit své chyby. Když se Edward dostane do hotelu Golden Oak, neví, do jaké míry tato noc změní jeho život. Hrůzy a temnota, které se nacházejí za každým rohem byly vypuštěny. Those Who Remain Vás vkládá přímo do psychologického hororového příběhu odehrávajícího se v klidném městě Dormontu, obklopeného temnotou a temnými skutky obyvatel tohoto města. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Those Who Remain PS4 - popis

Když světla zhasnou, plaménky temnoty se zažehnou v ospalém městě Dormontu. Šepot zmizení se nese městem, když se začíná šířit, nesmírně nepříjemný a iracionální strach ze tmy, se stává nechtěným odrazem, těch kteří zůstávají. Některé chyby by se nikdy neměly stát, ne když je Váš život kompletní, ale i tak se stávají. Edward měl dobrý život, krásnou ženu a dokonalou holčičku, přesto se ocitl na dně několika whiskey a jezdil přes noc v Dormontu, aby mohl ukončit tajnou aféru ve snaze opravit své chyby. Když se Edward dostane do hotelu Golden Oak, neví, do jaké míry tato noc změní jeho život. Hrůzy a temnota, které se nacházejí za každým rohem byly vypuštěny. Those Who Remain Vás vkládá přímo do psychologického hororového příběhu odehrávajícího se v klidném městě Dormontu, obklopeného temnotou a temnými skutky obyvatel tohoto města.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Those Who Remain PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Those Who Remain PS4 akční ceny - Levné Those Who Remain PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Those Who Remain PS4 stojí 479 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Those Who Remain PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Those Who Remain PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz