Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Tiger Woods PGA Tour (Nds)

Tiger Woods PGA Tour (Nds)

Cena produktu Tiger Woods PGA Tour (Nds) není známa.

 

Popis produktu Tiger Woods PGA Tour (Nds): Světově nejprodávanější značka golfu se představuje také na DS, kde si můžete vytvořit svého vlastního, zcela unikátního golfistu a zúčastnit se s ním turnajů. Stejně tak si můžete upravit k obraz...  Více informací


Tiger Woods PGA Tour (Nds) - popis

Světově nejprodávanější značka golfu se představuje také na DS, kde si můžete vytvořit svého vlastního, zcela unikátního golfistu a zúčastnit se s ním turnajů. Stejně tak si můžete upravit k obrazu svému samotného Tigera Woodse a dalších 7 světových golfistů, mezi něž patří např. Jack Nicklaus nebo Vijay Singh. Hra nabízí 8 map a řadu herních módů. Dotykový displej je přitom navržen na práci s jednotlivými herními volbami, předcházejícími samotnému odpalu. Displej je dále využit i pro definování samotného úderu a dává tak velice realistický pocit ze hry.

Výrobce Nintendo
Konzole Nintendo DS

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tiger Woods PGA Tour (Nds) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.