Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Time Splitters Future Perfect

Time Splitters Future Perfect

Cena produktu Time Splitters Future Perfect není známa.

 

Popis produktu Time Splitters Future Perfect: TimeSplitters Future Perfect znamená návrat jedné z nejlépe hodnocených „first person“ akčních her na konzolích. Vítězství je v rukou hráče v minulosti, přítomnosti i v budoucnosti; tato bitva se ...  Více informací


Time Splitters Future Perfect - popis

TimeSplitters Future Perfect znamená návrat jedné z nejlépe hodnocených „first person“ akčních her na konzolích. Vítězství je v rukou hráče v minulosti, přítomnosti i v budoucnosti; tato bitva se rozpíná do více časových rovin. V hře TimeSplitters Future Perfect se Cortez – hrdina z předchozích dílů – vrací v době, kdy je lidstvo na pokraji zničení. S pomocí několika známých postav (velmi dobře známých) musí pronásledovat záhodného nepřítele napříč časovými rovinami, aby odhalil původ TimeSplitters a zachránil tak svět. Hra je zasazena do více časových rovin v různých oblastech světa během 20., 60. nebo 90. let minulého století a také do blízké i vzdálené budoucnosti. Každé období umožňuje hráči prožít specifický herní zážitek, protože obsahuje zbraně, stroje, postavy a prostředí, které dané době odpovídá. Možnost cestovat časem způsobí občas časové paradoxy, které v důsledku znamenají, že hráč často v budoucnosti nebo minulosti potká sám sebe. Hráči budou mít také možnost napravit chyby, kterých se v minulosti dopustili nebo v některých bitvách spolupracovat se sebou samým. Herní rysy: Spousta herních modů Ty jsou tyto: Story, Arcade, Challenge, Multiplayer a Online mód. Cestování v čase Vylepšený mód „Story“ v sobě spojuje všechny druhy úkolů a vpustí hráče do velkého dobrodružství, které se odehrává mezi lety 1914 až 2401. Rozsáhlý mód „Arcade“ Rozsáhlý mód „Arcade“ vám umožní strávit nekonečné hodiny hraní od miniher až po bonusové úrovně a mapy. Další herní módy Dosáhněte co nejlepšího umístění v módu „Challenge“ a odemknete si tak speciální předměty a se svým výsledkem se můžete pochlubit kamarádům. V multiplayerovém módu mohou hráči bojovat na Sony Online spolu nebo proti sobě až v 16 lidech. V online módu si mohou hráči vytvářet své vlastní turnaje a arkádové ligy. Odemkněte nové zbraně a přístroje Ve hře jsou stovky bonusů, které můžete ve všech herních módech použít, např. nové postavy, zbraně nebo mapy. Vytvořte si vlastní svět Propracované rozhraní tvorby map umožňuje hráčům jednoduše vytvářet nové mapy. Tyto mapy můžete pak sdílet a hrát na nich i online s jinými hráči. Potkejte sami sebe! Netradiční „sebepotkávací“ cestování v čase vám umožní stát se svým vlastním spojencem svého minulého či budoucího já. Pomůžete taky sami sobě překonat ty nejtěžší části. Přesto si na časový paradox dávejte velmi dobrý pozor! Vylepšená grafika i umělá inteligence V hře je realističtější prostředí s velkolepými speciálními efekty, animované scény vysoké kvality, vylepšený fyzikální engine a mnohem chytřejší AI postavy. Více než 20 různých zbraní Prostřílejte si cestu se spoustou zbraní a jiných zařízení. Od gravitační pistole, která udrží předměty, vozidla a lidi ve vzduchu, po raketomet nebo kulomet. Celkem se setkáte s více než 20-ti různými zbraněmi. Řízení vozidel K boji a cestování můžete použít některé pozemní vozidla, např. náklaďáky, tanky nebo jiná, zbraněmi vybavená vozidla.

Výrobce GameCube

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Time Splitters Future Perfect užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.