Timespinner PS4

Cena:

749 Kč

Koupit za 749 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Timespinner PS4: Timespinner je pěkně vykreslená příběhová adventura, inspirovaná klasickými plošinovky 90 let. Připojte se ke strážkyni času Luna na její cestě za pomstou proti impériu, které zabilo její rodinu, za použití schopností, které ohýbají čas aby mohla probádat široký propojený svět. Když její rodina byla zavražděna před jejím očima a starodávný Timespinner zničen, Luna je náhle přenesena na neznámý svět, uvězněna s údajně žádnou nadějí na návrat. Za použití její schopnosti ovládat čas, luna přísahala ke Pomstěný se špatnému Lach Empire, ale občas historie není taková černobílá jak se zdá. Ovládejte Timespinner abyste podmanili čas ve váš prospěch, vyhnuli se nepřátelům, použili je jako plošiny nebo na vyřešení hádanek. Objevujte s láskou vytvořen, pěkný pixel art svět a odhalte bohatý příběhový svět. Prozkoumejte minulost i přítomnost Lachine, od velkých středověkých hradů, po zářivé klidné jezera a rušné metropole a dokonce i laboratoře budoucnosti. Odrovnejte nepřátel s magickým orba,... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Timespinner PS4 - popis

Timespinner je pěkně vykreslená příběhová adventura, inspirovaná klasickými plošinovky 90 let. Připojte se ke strážkyni času Luna na její cestě za pomstou proti impériu, které zabilo její rodinu, za použití schopností, které ohýbají čas aby mohla probádat široký propojený svět. Když její rodina byla zavražděna před jejím očima a starodávný Timespinner zničen, Luna je náhle přenesena na neznámý svět, uvězněna s údajně žádnou nadějí na návrat. Za použití její schopnosti ovládat čas, luna přísahala ke Pomstěný se špatnému Lach Empire, ale občas historie není taková černobílá jak se zdá. Ovládejte Timespinner abyste podmanili čas ve váš prospěch, vyhnuli se nepřátelům, použili je jako plošiny nebo na vyřešení hádanek. Objevujte s láskou vytvořen, pěkný pixel art svět a odhalte bohatý příběhový svět. Prozkoumejte minulost i přítomnost Lachine, od velkých středověkých hradů, po zářivé klidné jezera a rušné metropole a dokonce i laboratoře budoucnosti. Odrovnejte nepřátel s magickým orba, které rostou na síle čím více je používáte. Spřátelte se se záhadnými společníky a vytrénujte jejich aby vám pomohli v boji. Přijměte výzvu bojů s bossy s důrazem na zručnost, správné načasování a uhýbání. Najděte skryté místa a poklady přes tajné stěny a plošinové hádanky. Pozvěte druhého hráče, který se přidá ke dobrodružství kontrolováním Lunaisnim společníkem v režimu lokální kooperace. Působivý příběh napříč 2 časovými liniemi od vyprávačských designérů z Silverstring Media-najděte skryté stopy, odhalte minulost a změňte budoucnost! Užijte si gotický ve stylu PS1 soundtrack od Jeffa Balla (skladatel pro Tiny Barbarian DX a houslista pro Steven Universe) s retro SFX od Power Up Audio (Crypt of the Necrodancer, Celeste, Into the Breach).

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Timespinner PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Timespinner PS4 akční ceny - Levné Timespinner PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Timespinner PS4 stojí 749 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Timespinner PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Timespinner PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz