Titanfall 2

Cena:

499 Kč

Koupit za 499 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Titanfall 2: Titanfall 2 Titanfall 2 od studia Respawn Entertainment přinese dosud nevídanou míru propojení mezi pilotem a titánem. Užijte si rychlé bitvy v obroských robotických strojích. Titanfall 2 nabízí rychlou akci s řadou zvratů, ať už jde o novou kampaň pro jednoho hráče, která přiblíží jedinečné pouto mezi člověkem a strojem, nebo bohatší nabídku režimů pro více hráčů. Hra pokračuje v mapování nových oblastí žánru stříleček a vychází fanouškům vstříc v podobě nových titánů, rozšířených schopností pilotů a bohatého systému úprav a postupu. Nasedněte do nekompromisního válečného stroje, či nepřátele zlikvidujte pěkně po vlastních. Rozsáhlé mapy jsou vaším hřištěm a rozhoduje pouze vaše dovednost v boji. Úžasná grafika vás ohromí. Vůbec poprvé vezme Titanfall 2 hráče na cestu hluboko do světa Pohraničí, a to pohledem Jacka Coopera, vojáka domobrany s touhou stát se pilotem. Uvězněný za nepřátelskými liniemi musí uzavřít neobvyklé spojenectví s ostříleným titánem třídy Vanguard ... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Titanfall 2 - popis

Titanfall 2 Titanfall 2 od studia Respawn Entertainment přinese dosud nevídanou míru propojení mezi pilotem a titánem. Užijte si rychlé bitvy v obroských robotických strojích. Titanfall 2 nabízí rychlou akci s řadou zvratů, ať už jde o novou kampaň pro jednoho hráče, která přiblíží jedinečné pouto mezi člověkem a strojem, nebo bohatší nabídku režimů pro více hráčů. Hra pokračuje v mapování nových oblastí žánru stříleček a vychází fanouškům vstříc v podobě nových titánů, rozšířených schopností pilotů a bohatého systému úprav a postupu. Nasedněte do nekompromisního válečného stroje, či nepřátele zlikvidujte pěkně po vlastních. Rozsáhlé mapy jsou vaším hřištěm a rozhoduje pouze vaše dovednost v boji. Úžasná grafika vás ohromí. Vůbec poprvé vezme Titanfall 2 hráče na cestu hluboko do světa Pohraničí, a to pohledem Jacka Coopera, vojáka domobrany s touhou stát se pilotem. Uvězněný za nepřátelskými liniemi musí uzavřít neobvyklé spojenectví s ostříleným titánem třídy Vanguard s označením BT-7274. Jack a BT musí zkombinovat své schopnosti a riskovat vše, aby se společnými silami pokusili navzdory malým šancím přežít. ! HERNÍ OBSAH: Rychlý multiplayer, v němž můžete postupovat po svých, či nasednout do některého z dostupných obřích robotů. Šestice zcela nových titánů vybavených smrtícími technologiemi. Úchvatná grafika a realistická fyzika masivních bitevních strojů. Nově hratelná kampaň pro jednoho hráče, která vám osvětlí pozadí universa značky.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Titanfall 2 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Titanfall 2 akční ceny - Levné Titanfall 2

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Titanfall 2 stojí 499 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Titanfall 2 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Titanfall 2 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz