Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

TOCA Race Driver 2 (PSP)

TOCA Race Driver 2 (PSP)

Cena produktu TOCA Race Driver 2 (PSP) není známa.

 

Popis produktu TOCA Race Driver 2 (PSP): V TOCA Race Driver 2 s podtitulem The Ultimate Racing Simulator na vás čeká 31 závodních soutěží jako třeba Open Wheel Grand Prix, Truck Racing, Open Wheel Oval Racing, GT Racing a další. Celkově ...  Více informací


TOCA Race Driver 2 (PSP) - popis

V TOCA Race Driver 2 s podtitulem The Ultimate Racing Simulator na vás čeká 31 závodních soutěží jako třeba Open Wheel Grand Prix, Truck Racing, Open Wheel Oval Racing, GT Racing a další. Celkově si během nich zajezdíte na téměř 60ti skutečných i vymyšlených tratích po celém světě, pro které bude k dispozici 35 modelů vozidel. Najdete mezi nimi třeba Ford GT, Aston Martin Vanquish, Jaguar XKR, Nissan Skyline nebo AMG-Mercedes CLK. Chybět nebudou ani závody trucků a tahačů, ve kterých vyzkoušíte třeba obří Ford 9000, pro náročnou off-road jízdu tu bude například Land Rover Bowler Wildcat, s Aston Martin V12 Vanquish si zajezdíte na ledu. Multiplayer až pro 12 hráčů přes WiFi.

Výrobce PlayStation Portable
Konzole PlayStation Portable
Druh Závodní
Multiplayer Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu TOCA Race Driver 2 (PSP) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.