Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Tom Clancy's The Division 2 Gold Edition ANGL.

Tom Clancy's The Division 2 Gold Edition ANGL.

Cena:

299 Kč

Koupit za 299 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Tom Clancy's The Division 2 Gold Edition ANGL.: Důležité upozornění: Jedná se o anglickou verzi. Obsahuje rumunský manuál. Washington D.C. se nachází na samotném okraji kolapsu. Bezpráví a nestabilita ohrožuje naši společnost a šeptanda o spiknutí v hlavním městě tento chaos ještě znásobuje. Bude potřeba všech aktivních Division agentů k tomu, aby zachránili město předtím, než bude pozdě. NOVÝ ZPŮSOB SPECIALIZACE - Až projdeš hlavní příběh, tak získáš přístup k novým specializacím pro svou postavu – v oblasti demolice, střelby a přežití. Každá pak otevře nový systém postupu a dále skilly, mody a unikátní talenty, abys v každé roli dosáhl maximální efektivity. POŘÁD BUDE CO DĚLAT - The Division 2 přichází s důrazem na end-game, díky němuž si hráči budou moci užívat světa ještě dlouho po ukončení hlavní příběhové linie. Unikátní zvraty, překvapení a raidy tě rozhodně zaměstnají ještě dlouho poté, co uvidíš závěrečné titulky a těšit se můžeš na pořádnou nálož bonusového obsahu, rozšíření mapy a další hern... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Tom Clancy's The Division 2 Gold Edition ANGL. - popis

Důležité upozornění: Jedná se o anglickou verzi. Obsahuje rumunský manuál. Washington D.C. se nachází na samotném okraji kolapsu. Bezpráví a nestabilita ohrožuje naši společnost a šeptanda o spiknutí v hlavním městě tento chaos ještě znásobuje. Bude potřeba všech aktivních Division agentů k tomu, aby zachránili město předtím, než bude pozdě. NOVÝ ZPŮSOB SPECIALIZACE - Až projdeš hlavní příběh, tak získáš přístup k novým specializacím pro svou postavu – v oblasti demolice, střelby a přežití. Každá pak otevře nový systém postupu a dále skilly, mody a unikátní talenty, abys v každé roli dosáhl maximální efektivity. POŘÁD BUDE CO DĚLAT - The Division 2 přichází s důrazem na end-game, díky němuž si hráči budou moci užívat světa ještě dlouho po ukončení hlavní příběhové linie. Unikátní zvraty, překvapení a raidy tě rozhodně zaměstnají ještě dlouho poté, co uvidíš závěrečné titulky a těšit se můžeš na pořádnou nálož bonusového obsahu, rozšíření mapy a další herní módy. PŘEPRACOVANÁ TEMNÁ ZÓNA -Oblast Dark Zone jako v prvním díle znovu bude obsahovat jedny z nejlepších předmětů ve hře. Rovněž se pak jedná o vůbec nejnebezpečnější oblast, do které se můžeš vydat a strach, pomsta a neklid se zde dostávají do vyšších sfér.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tom Clancy's The Division 2 Gold Edition ANGL. užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Tom Clancy's The Division 2 Gold Edition ANGL. akční ceny - Levné Tom Clancy's The Division 2 Gold Edition ANGL.

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Tom Clancy's The Division 2 Gold Edition ANGL. stojí 299 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Tom Clancy's The Division 2 Gold Edition ANGL. najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Tom Clancy's The Division 2 Gold Edition ANGL. najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz