Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Tom Clancy's The Division 2 (PS4)

Tom Clancy's The Division 2 (PS4)

Cena produktu Tom Clancy's The Division 2 (PS4) není známa.

 

Popis produktu Tom Clancy's The Division 2 (PS4): Tom Clancy's The Division 2 Washington D.C. je na prahu kolapsu. Bezpráví a nestabilita ohrožují místní společenství a zvěsti o převratu v hlavním městě chaos ještě znásobují. Všichni agenti Divi...  Více informací


Tom Clancy's The Division 2 (PS4) - popis

Tom Clancy's The Division 2
Washington D.C. je na prahu kolapsu. Bezpráví a nestabilita ohrožují místní společenství a zvěsti o převratu v hlavním městě chaos ještě znásobují. Všichni agenti Divize ve službě jsou nyní zoufale potřeba k tomu, aby zachránili město dřív, než bude pozdě. Staňte se členem Divize, elitní skupiny agentů v civilu, kteří stojí na poslední obranné linii.
Skupinová zábava
Hra zcela přesně kopíruje skutečné město Washington D.C., pro hráče je tedy autentičtější než kdy dříve. Mapa supluje osobní pohled na jedinečná místa, přírodu i ulice, kde se nepřátelé skrývají. Ukažte své skryté dovednosti a nastolte ve městě pořádek. Dobrá zpráva je, že na to nemusíte být sami. Pozvěte své přátele a zdolejte náročnou misi společně. Budete potřebovat všechnu pomoc, jaká se vám nabízí. Hru lze hrát až se čtyřmi dalšími kamarády. Nabízí silné zbraně a další vybavení, které ke splnění úkolu budete potřebovat. Čekají na vás hodiny výborné zábavy, jež zprostředkovávají nové herní režimy, možnost vylepšování agentů a mnoho dalšího.

Výrobce UbiSoft
Konzole PlayStation 4
Druh Hry pro Playstation 4

Tom Clancy's The Division 2 (PS4) - recenze

Tom Clancy's The Division 2

id-31742
17.09.2019 - 20:27:06

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tom Clancy's The Division 2 (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.