Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Tom Clancys HAWX 2 (PS3)

Tom Clancys HAWX 2 (PS3)

Cena produktu Tom Clancys HAWX 2 (PS3) není známa.

 

Popis produktu Tom Clancys HAWX 2 (PS3): H.A.W.X. 2 je pokračování prvního dílu od Toma Clancyho H.A.W.X. Opět zasednete za knipl nejmodernějších stíhacích letounů. Příběh se odehrává chvíli po událostech prvního dílu a zavede nás na Blí...  Více informací


Tom Clancys HAWX 2 (PS3) - popis

H.A.W.X. 2 je pokračování prvního dílu od Toma Clancyho H.A.W.X. Opět zasednete za knipl nejmodernějších stíhacích letounů. Příběh se odehrává chvíli po událostech prvního dílu a zavede nás na Blízký východ. Vašemu týmu bude přidělen úkol zklidnit tamní situaci, jelikož se zvyšují násilnosti a celková situace v zemích je vyhrocená. Zároveň budete pověřeni tajnou misí objevit ukradené ruské jaderné hlavice. Budete moci hrát za tři týmy a to Americké, Britské a Ruské. Každý z nich bude mít k dispozici vlastní charaktery. Budete moci pilotovat letouny F-22 Raptor, F-35 Lightning II a Su-37 Terminator. Mezi nové herní prvky patří noční bombardování a bezpilotní letouny, které budete používat v tajných misích. Titul Tom Clancys: HAWX 2 u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy hawx 2, h.a.w.x., hawx.

Konzole PlayStation 3
Druh Simulátory

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tom Clancys HAWX 2 (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.