Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Tom Clancys Splinter Cell: Chaos Theory (NDS)

Tom Clancys Splinter Cell: Chaos Theory (NDS)

Cena produktu Tom Clancys Splinter Cell: Chaos Theory (NDS) není známa.

 

Popis produktu Tom Clancys Splinter Cell: Chaos Theory (NDS): Co by se stalo, kdyby jednoduchý algoritmický program způsobil zhroucení asijské burzy, úplný výpadek proudu v New Yorku nebo převzal kontrolu nad balistickými raketami? V roce 2007 se to stalo sk...  Více informací


Tom Clancys Splinter Cell: Chaos Theory (NDS) - popis

Co by se stalo, kdyby jednoduchý algoritmický program způsobil zhroucení asijské burzy, úplný výpadek proudu v New Yorku nebo převzal kontrolu nad balistickými raketami? V roce 2007 se to stalo skutečností! Pouze jediný člověk má klíč k tomuto programu a vy ho musíte za každou cenu najít. Jinak se řetězově šířící chaos již nepodaří zastavit. Charakteristika: Vysoký adrenalin při zneškodňování v boji zblízka. Ovládání techniky používání útočného nože, dokonale tiché zbraně. Pro otevřený boj má nyní vaše SC20K nástavec s brokovnicí.

Výrobce Nintendo
Konzole Nintendo DS

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tom Clancys Splinter Cell: Chaos Theory (NDS) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.