Trapt (PS2)

Cena produktu Trapt (PS2) není známa.

 

Popis produktu Trapt (PS2): Netradiční titul, v němž přebíráte roli královny jménem Allura, která byla obviněna z vraždy svého otce krále Olafa. Královna zřejmě nemůže své jméno očistit žádným tradičním způsobem a se svojí s...  Více informací


Trapt (PS2) - popis

Netradiční titul, v němž přebíráte roli královny jménem Allura, která byla obviněna z vraždy svého otce krále Olafa. Královna zřejmě nemůže své jméno očistit žádným tradičním způsobem a se svojí služebnou Rachel hledá útočiště na hradě ukrytém hluboko v Černém lese. Nic dobrého však královnu v tomto prokletém sídle nečeká. Pouze ďábelská bytost nazvaná The Fiend, která Rachel ovládne a promění ji v ďábelskou vládkyni pastí - svůdnou ženštinu, jež užívá pasti k tomu, aby se pomstila těm co skutečně zabili jejího otce Olafa. Základem titulu je pokládání pastí a lákání nešťastníků do nich. Pasti je možné pokládat jednotlivě, nebo v sériích, aby byl efekt na oběť maximálně devastující. Pasti však nesmí být nastraženy příliš okatě, nebo se potenciálně oběť zalekne, bude si dávat pozor a past odhalí. Co se pastí týče, jsou k dispozici nejenom důmyslné mechanismy, ale i tradiční pastičky v podobě valících se kamenů, padajících zdí, padajících stropů s bodáky, kanón, nebo rotující ostří. K dispozici máte celou mapu hradu, abyste měli přehled, kde máte umístěné své nastavené pasti, kde se pohybují nevítaní hosté a kde je třeba pasti nastavit. Aby se pokládání pastí a zneškodňování obětí nestalo stereotypní záležitostí, tak kromě hlavní příběhové linie má svůj vlastní příběh i každý z levelů. Minimální požadavky: Konzole Sony PlayStaton 2, hra není vhodná pro osoby mladší 17ti let.

Konzole PlayStation 2
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Trapt (PS2) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.