Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Trine: Ultimate Collection (PS4)

Trine: Ultimate Collection (PS4)

Cena produktu Trine: Ultimate Collection (PS4) není známa.

 

Popis produktu Trine: Ultimate Collection (PS4): Trine: Ultimate Collection obsahuje: K předobjednávce získáš rovněž doplňkovou misi "Toby's Dream" pro Trine 4: The Nightmare Prince. Trine Enchanted Edition Trine 2: Complete Story Trine 3:...  Více informací


Trine: Ultimate Collection (PS4) - popis

Trine: Ultimate Collection obsahuje:

K předobjednávce získáš rovněž doplňkovou misi "Toby's Dream" pro Trine 4: The Nightmare Prince.
Trine Enchanted Edition
Trine 2: Complete Story
Trine 3: The Artifacts of Power
Trine 4: The Nightmare Prince
Oboustranný sběratelský přebal
Kódy na stažení původního soundtracku k sérii Trine a digitálního artbooku k Trine 4.

Trine: Ultimate Collection, jakožto kompletní quadrilogie v jednom výhodném balení, představuje ten nejlepší způsob, jakým si mohou noví i stávající hráči této série užít všechny čtyři hry ze světa Trine.Na samém počátku věhlasné dobrodružné série Trine se čaroděj Amadeus, rytíř Pontius a zlodějka Zoya vydávají na cestu napříč opuštěným a zpustošeným královstvím. Tito tři nezvyklí hrdinové, připoutaní proti své vůli k záhadnému artefaktu zvanému Trine, využívají na nebezpečných výpravách svých nově získaných, jedinečných dovedností k tomu, aby se vypořádali s nemrtvými, proklestili si cestu zrádnými končinami a popasovali se s propracovanými fyzikálními hádankami. V průběhu prvních třech dobrodružství se naši hrdinové snaží odhalit všechny schopnosti propůjčené jim artefaktem, porozumět jim a dokonale je ovládnout.Trine 4: The Nightmare Prince, představující vyvrcholení původní trilogie, je nejnovějším přírůstkem posouvajícím celou sérii do zbrusu nových výšin. Naši tři slavní hrdinové se vydávají na další společnou výpravu, tentokrát za nalezením prince Seliuse – mladého šlechtice sužovaného nadmíru temnými sny. Protože princovi byly dány do vínku kouzelnické vlohy, mohou jeho nestvůrné noční můry pronikat do reality a tropit v ní spoušť. Je pouze na naší hrdinné trojici, aby situaci napravila dřív, než přízraky z princových nočních můr zaplaví celý svět. Trine 4, vracející se k oblíbenému zpracování v pohledu 2.5D a přinášející nové herní možnosti a dosud největší množství obsahu, je pokračováním ztělesňujícím to nejlepší z celé série.

HERNÍ OBSAH:

Kompletní příběh: Kolekce obsahuje všechny čtyři tituly série Trine – Trine Enchanted Edition, Trine 2: Complete Story, Trine 3: The Artifacts of Power i zbrusu nové pokračování Trine 4: The Nightmare Prince.
Intuitivní hádanky: Spoutej sílu elementů, experimentuj s novými dovednostmi, poraď si s výzvami a překonej všechny překážky.
Dynamické souboje v reálném čase: Přepínej za běhu mezi postavami a přizpůsob se jakékoliv situaci.
Špičková grafika: Strhující atmosféra ve spojení s moderní grafikou vytváří fantastický svět doslova žadonící o to, abys ho prozkoumal.
Smysluplný rozvoj postav: Získávej body zkušeností a investuj je do vylepšování dovedností hrdinů.
Přínosný průzkum: Tucty pečlivě navržených, rozmanitých úrovní vybízejících k průzkumu, každá nabízející výrazně odlišné prostředí i styl a přetékající tajemstvími čekajícími na odhalení.
Lokální a online hra více hráčů: Vydej se na výpravu sami nebo s přáteli v online či lokální kooperaci.
Poutavý příběh: Obsáhlé vyprávění odvíjející se na pozadí čtyř fantastických pohádkových dobrodružství.

Výrobce Modus Games

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Trine: Ultimate Collection (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.