Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Trinity: Souls of Zill O (PS3)

Trinity: Souls of Zill O (PS3)

Cena produktu Trinity: Souls of Zill O (PS3) není známa.

 

Popis produktu Trinity: Souls of Zill O (PS3): Hlavní devizou tohoto japonského RPG je způsob hratelnosti. Jde o kooperaci mezi hlavními postavami, ale na trochu jiné úrovni, než jste zvyklí. Nejde totiž o běžnou skupinu postav, kterým byste n...  Více informací


Trinity: Souls of Zill O (PS3) - popis

Hlavní devizou tohoto japonského RPG je způsob hratelnosti. Jde o kooperaci mezi hlavními postavami, ale na trochu jiné úrovni, než jste zvyklí. Nejde totiž o běžnou skupinu postav, kterým byste například v boji zadávali při pauze jednotlivé povely. Ne. Mezi těmi v Trinity budete přímo přepínat, swapů. Každou chvíli se tak stanete v trojici bojovníků někým jiným. Budete muset. Každá postava má totiž jiný pud sebezáchovy a podle toho i bojuje, což se hodí do odlišných situací.
Vůdčím typem je klasický rytíř se schopností magie. Doplňuje jej černošský bijec a dívka, které je rychlé, pohyblivé a odhaluje zkratky v mapě. To je důležité, hra totiž vyniká i občasnou deformací prostředí ve prospěch vytvoření nové silnice v oblasti. Například jedna z postav sekne kouzelným mečem do skály a velký kus horniny spadne do propasti tak šikovně, že se tím přes propast vytvoří improvizovaný most.:
Trinity: Souls of Zill O -

Výrobce Koei
Konzole PlayStation 3
Druh RPG

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Trinity: Souls of Zill O (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.