Troll and I

Cena:

399 Kč

Koupit za 399 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Troll and I: Vydej se na divokou výpravu a objev neobvyklé pouto mezi trollem a Ottem, dvěma vyděděnci, ktří se vydávají na cestu zpět domů. Herní vlastnosti: Spřátel se s legendárním Trollem a vydej se na dobrodružství napříč nordickými lesy. Hraj příběhovou kampaň o samotě, nebo lokálně za pomoci přítele. Střídej postavy Otta a Trolla. Jejich kontrast je unikátní a důležitý pro přežití. Vybírej si způsob boje podle situace. Jako Troll používej proti lovců svá velká chodidla, nebo plácej obrovskými pěstmi. V roli Otta využívej svižné útoky a rychlé cestování. Sbírej materiály a vytvoř si zbraně, které budeš na cestách potřebovat. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Troll and I - popis

Vydej se na divokou výpravu a objev neobvyklé pouto mezi trollem a Ottem, dvěma vyděděnci, ktří se vydávají na cestu zpět domů. Herní vlastnosti: Spřátel se s legendárním Trollem a vydej se na dobrodružství napříč nordickými lesy. Hraj příběhovou kampaň o samotě, nebo lokálně za pomoci přítele. Střídej postavy Otta a Trolla. Jejich kontrast je unikátní a důležitý pro přežití. Vybírej si způsob boje podle situace. Jako Troll používej proti lovců svá velká chodidla, nebo plácej obrovskými pěstmi. V roli Otta využívej svižné útoky a rychlé cestování. Sbírej materiály a vytvoř si zbraně, které budeš na cestách potřebovat.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Troll and I užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Troll and I akční ceny - Levné Troll and I

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Troll and I stojí 399 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Troll and I najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Troll and I najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz