Turok Evolution

Cena produktu Turok Evolution není známa.

 

Popis produktu Turok Evolution: Ztracený svět Turok: Evolution Vás zavede do období, které se odehrává před ostatními díly této slavné akční série. Na začátku hry se setkáváte s hrdinou Tal´Setem. Ten je vtažen trhlinou do ztrac...  Více informací


Turok Evolution - popis

Ztracený svět Turok: Evolution Vás zavede do období, které se odehrává před ostatními díly této slavné akční série. Na začátku hry se setkáváte s hrdinou Tal´Setem. Ten je vtažen trhlinou do ztraceného světa plného prehistorických příšer. Težce raněného Tal´Seta se ujmou domorodci, kteří se musí ukrývat přes strašlivých Lordem Tyrannusem a jeho armádou ještěrů. Válka proti dinousaurům je nevyhnutelná a Tal´Set má šanci ukázat svou odvahu. Turok: Evolution je akční hra se zajímavým příběhem, který je plný objevování, nástrah a zápasů s obříny dinosaury v neproniknutelné džungli, tajemných chrámech a zapovězených městech. Hlavní rysy: S.D.S engine vytváří jedinečně realistické nepřátele obdařené vysokou umělou inteligencí. Nové smrtící zbraně. Létání na Pteranodonovi. Filmové sekvence vyprávějící napínavý příběh. 32 druhů prehistorických dinousaurů. Destruktivní prostředí a objekty. Fantastický multiplayer pro 2 - 4 hráče. Nápadité prostředí (bujná džungle, chrámy, ztracená města)

Výrobce Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Turok Evolution užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.