Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Ubisoft Assassin's Creed Valhalla Ultimate Edition (Xbox One)

Ubisoft Assassin's Creed Valhalla Ultimate Edition (Xbox One)

Cena produktu Ubisoft Assassin's Creed Valhalla Ultimate Edi... není známa.

 

Popis produktu Ubisoft Assassin's Creed Valhalla Ultimate Edition (Xbox One): Ultimátní edice obsahuje: HRU: Kopii hry Assassin’s Creed Valhalla SEASON PASS: Získej nový epický osbah, poznávej nové země a objevuj nové vybavení. Užij si strhující příběhovou misi dostupno...  Více informací


Ubisoft Assassin's Creed Valhalla Ultimate Edition (Xbox One) - popis

Ultimátní edice obsahuje:
HRU:

Kopii hry Assassin’s Creed Valhalla

SEASON PASS:

Získej nový epický osbah, poznávej nové země a objevuj nové vybavení.
Užij si strhující příběhovou misi dostupnou při vydání hry

ULTIMATE BALÍČEK:

Berserker Gear pack obsahuje Bearded Axe, Ursine Guard Light Shield, nový skin pro tvého havrana, mount divokého vlka Hati a Berseker set pro Eivora.
Berserker Longship Pack obsahuje majestátní “dlouhou loď” s unikátní figurou na přídi lodi a sadou nových plachet
Berserker Settlement Pack obsahuje nové možnosti úpravy a přizpůsobení si obydlí v Anglii
Set of Runes balíček ti pomůže k naostření zbraní nebo k vylepšení vybavení dle tvého výběru

ASSASSIN'S CREED VALHALLA
V Assassin’s Creed:Valhalla se vžiješ do role Eivora, nelítostného a neohroženého vikingského válečníka vychovaného na pověstech o velkolepých bitvách a slávě . Objevuj nádherný a otevřený svět zasazený do temné doby Anglie v 9. století. Bojuj se svými nepřáteli, buduj svou osadu a získávej politický vliv na cestě získání svého místa mezi bohy ve Valhale.

Vytvoř si vlastní ságuOvlivni vývoj své postavy a tím ovlivni svět kolem sebe. S každým rozhodnutím a dialogem, budeš sám sobě strůjce své cesty ke slávě. Intuitivní soubojový systémČeká tě boj se dvěma jednoručními zbraněmi, ať už jsou to meče či sekery, anebo boj se zbraní a štítem. Veď epické nájezdyPodnikej nájezdy na saské království. Veď svůj klan v bitvách, drancuj a rabuj nepřátelské pevnosti a kořist odnes zpět svým lidem.

Otevřený svět z temné doby
Vydej se od tajemných norských fjordů k břehům krásné, ale nepřátelské Anglie. Valhalla ti umožní prožít život Vikinga se vším, co ke správnému vikinskému životu patří. Budeš rybařit, lovit, hrát chlastací hry, zkrátka vše, co si jen můžeš jako Viking přát!

Vybuduj si svou osadu!
V době klidu a míru, kdy nebudeš plenit a přepadávat saské království, stav a vylepšuj budovy jako jsou kasárny, kovárny, tetovací salony a další. Verbuj nové členy do svého klanu a utvoř si tak nezničitelnou nájezdnickou skupinu. Hraj s přáteli online a sdílej tak svou unikátní skupinu při nájezdech!

Herní obsah:
Staň se obávaným Vikingem: Vžij se do kůže nebojácného Vikinga, který tě provede norskými fjordy až k břehům Británie.
Rabuj saské království: Podnikej nájezdy k břehům Anglie. Drancuj a rabuj nepřátelské pevnosti. Veď svůj klan v bitvách.
Zvol si vlastní cestu: Tvá rozhodnutí budou utvářet svět kolem tebe. Zažij drsný svět, který reaguje na každé tvé rozhodnutí.
Bojuj jako Viking: Vyzkoušej bojový styl vikingských válečníků nebo nepřátele nepozorovaně zabíjej svými skrytými čepelemi.

Výrobce UbiSoft

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ubisoft Assassin's Creed Valhalla Ultimate Edition (Xbox One) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.