Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

ubisoft Far Cry 6 Ultimate Edition (Xbox One)

ubisoft Far Cry 6 Ultimate Edition (Xbox One)

Cena produktu ubisoft Far Cry 6 Ultimate Edition (Xbox One) není známa.

 

Popis produktu ubisoft Far Cry 6 Ultimate Edition (Xbox One): FAR CRY 6 Ve hře Far Cry 6 se ponoříš do chaotického světa moderní partyzánské revoluce. Vydej se do napínavého boje proti Antonově režimu v bujných džunglích i hustých městech jako Dani Rojas – m...  Více informací


ubisoft Far Cry 6 Ultimate Edition (Xbox One) - popis

FAR CRY 6
Ve hře Far Cry 6 se ponoříš do chaotického světa moderní partyzánské revoluce. Vydej se do napínavého boje proti Antonově režimu v bujných džunglích i hustých městech jako Dani Rojas – místní Yařan, který se ocitl uprostřed všeho toho chaosu. V boji využij arzenál jedinečných zbraní, vozidel a zvířecích společníků a staň v čele revoluce, která vypálí tyranský režim do základů.

Boj za svoboduPřidej se k revoluci proti utlačovatelskému režimu diktátora Antona Castilla a jeho náctiletého syna Diega Braň svou zemVydej se na výpravu občana, který se ocitl uprostřed všeho toho chaosu a se stal partyzánským revolucionářem, který brání svou zem. Poznej zajímavé postavySetkej se s nezapomenutelnými postavami, od bývalého špiona KGB až po jezevčíka, který je stejně roztomilý jako smrtící.

ROZERVANÁ YARA
Úplně poprvé v sérii Far Cry si užij rušné hlavní město: Esperanza. Svrhni Antona ze sídla moci tak, že zůstaneš v utajení, anebo se pustíš do otevřeného boje proti Antonově armádě na ulicích. Prozkoumej dosud to nejrozsáhlejší hřiště Far Cry a sjednoť revoluci v džunglích, na plážích a ve městech v celém ostrovním národu.

STAŇ SE PARTYZÁNEM
Skoč do chaotického partyzánského boje v srdci revoluce. Když má nepřítel početní i palebnou převahu, každý partyzán se musí stát jednomužnou armádou. Žádný partyzán by neměl být sám, a tak se spoj se zcela novým zvířecím společníkem, jako je rozkošný jezevčík Chorizo, kterého nedokáže ignorovat žádný voják.

Herní obsah:
ZAŽEHNI BOJ ZA SVOBODU - Když brutalita přesáhne krajní mez, pohár trpělivosti přeteče a oheň vzpoury se rozhoří.
V SRDCI REVOLUCE - Vydej se do boje proti Antonově režimu jako Dani Rojas – místní Yařan.
VŠE, CO MÁŠ POD RUKAMA - V boji využij překvapivé a nové zbraně, vozidla a zvířecí společníky.
V CENTRU RUŠNÉHO MĚSTA - Úplně poprvé v sérii Far Cry si užij rušné hlavní město: Esperanza.
SVHRNI DIKTÁTORA - Svrhni Antona ze sídla moci a staň v čele revoluce, která vypálí tyranský režim do základů.

Výrobce UbiSoft

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ubisoft Far Cry 6 Ultimate Edition (Xbox One) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.