Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Uncharted 3: Drake's Deception

Uncharted 3: Drake's Deception

Cena:

299 Kč

Koupit za 299 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Uncharted 3: Drake's Deception: Uncharted 3: Drake´s Deception je volné pokračování dobrodružství Nathana Drake, který s vervou sobě se rozhodl najít v poušti záhadné město Atlantis of the Sands (Písečnou Atlantidou). Nathan Drake nyní může bojovat proti nepřátelům více způsoby: bojovat na blízko s více protivníky, provádět související útoky z blízka, a nově využívat možností utajení. Vrátí se kooperativní i kompetitivní režim hry pro více hráčů, který nabídne nové zážitky a rozšířenou nabídku funkcí. Svět her Uncharted nabízí jedinečný zážitek hraní pro více hráčů, neboť ve hře pro více hráčů nabízí poprvé filmové prvky z kampaně pro jednoho kráče. Cenami ověnčené vyprávění příběhu a explozivní filmové akční sekvence. Díky kombinaci příběhu s dramatickými akčními sekvencemi a vzrušujícího tempa nabízí hra Uncharted 3: Drake's Deception interaktivní filmový zážitek, který stírá rozdíl mezi hrami a hollywoodskými filmy. Nové lokace, nové výzvy a ohromující detaily prostředí. Cesta Nathana Drakea vás přenese na... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Uncharted 3: Drake's Deception - popis

Uncharted 3: Drake´s Deception je volné pokračování dobrodružství Nathana Drake, který s vervou sobě se rozhodl najít v poušti záhadné město Atlantis of the Sands (Písečnou Atlantidou). Nathan Drake nyní může bojovat proti nepřátelům více způsoby: bojovat na blízko s více protivníky, provádět související útoky z blízka, a nově využívat možností utajení. Vrátí se kooperativní i kompetitivní režim hry pro více hráčů, který nabídne nové zážitky a rozšířenou nabídku funkcí. Svět her Uncharted nabízí jedinečný zážitek hraní pro více hráčů, neboť ve hře pro více hráčů nabízí poprvé filmové prvky z kampaně pro jednoho kráče. Cenami ověnčené vyprávění příběhu a explozivní filmové akční sekvence. Díky kombinaci příběhu s dramatickými akčními sekvencemi a vzrušujícího tempa nabízí hra Uncharted 3: Drake's Deception interaktivní filmový zážitek, který stírá rozdíl mezi hrami a hollywoodskými filmy. Nové lokace, nové výzvy a ohromující detaily prostředí. Cesta Nathana Drakea vás přenese na různá působivá místa po celém světě - od Evropy po Střední Východ. Co nás čeká? S kamarádem za pokladem - kooperativní multiplayer. Nový fyzikální model - vylepšená vizuální stránka a dopady na životní prostředí. Ps3 hra Uncharted 3: Drakes Deception má vylepšené fyzikální vlastnosti a barvy: písku, ohně, kouře, a vodní dynamiky. Dobrodružství, Indiana Jonese počítačového světa.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Uncharted 3: Drake's Deception užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Uncharted 3: Drake's Deception akční ceny - Levné Uncharted 3: Drake's Deception

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Uncharted 3: Drake's Deception stojí 299 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Uncharted 3: Drake's Deception najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Uncharted 3: Drake's Deception najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz