Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Vampire: The Masquerade-Bloodlines 2 PS4

Vampire: The Masquerade-Bloodlines 2 PS4

Cena:

1 289 Kč

Koupit za 1 289 Kč
Dostupnost:
14. 4. 2021

Popis produktu Vampire: The Masquerade-Bloodlines 2 PS4: Vstupte do noci, když jeden z několika lidí nevysvětlitelně zaútočil v masovém objetí a najednou se vrhl do nebezpečné a nemilosrdné upírské politiky v Seattli. Napětí mezi frakcemi v Seattli je stále vysoké a tento nesmyslný útok vrhá status quo do chaosu. Dostanete se na dno tajemství a jste hlavním svědkem... ať se Vám to líbí nebo ne .. Vezměte své nepřátele přes první perspektivní boj. Používejte různé zbraně na blízko a střelné zbraně, ale nakonec: Vy jste konečná zbraň! Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 reaguje na každou Vaši volbu ve vyprávění, ve kterém jsou různé cesty a výsledky. Vaše lidské pozadí, disciplína Thinblood, kterou si vyberete, klan Fullblood, ke kterému se připojíte, frakce, se kterou se vyrovnáváte a jak si udržujete svoje lidství jako upíra, to všechno ovlyvňuje Vaši hru. Nezničte The Masquerade. Aby se zajistilo přežití, musí Kindred zachovat svou existenci v tajnosti před lidmi a princ ze Seattlu určitě vyřeší jakékoliv porušení. Vyberte si jed... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Vampire: The Masquerade-Bloodlines 2 PS4 - popis

Vstupte do noci, když jeden z několika lidí nevysvětlitelně zaútočil v masovém objetí a najednou se vrhl do nebezpečné a nemilosrdné upírské politiky v Seattli. Napětí mezi frakcemi v Seattli je stále vysoké a tento nesmyslný útok vrhá status quo do chaosu. Dostanete se na dno tajemství a jste hlavním svědkem... ať se Vám to líbí nebo ne .. Vezměte své nepřátele přes první perspektivní boj. Používejte různé zbraně na blízko a střelné zbraně, ale nakonec: Vy jste konečná zbraň! Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 reaguje na každou Vaši volbu ve vyprávění, ve kterém jsou různé cesty a výsledky. Vaše lidské pozadí, disciplína Thinblood, kterou si vyberete, klan Fullblood, ke kterému se připojíte, frakce, se kterou se vyrovnáváte a jak si udržujete svoje lidství jako upíra, to všechno ovlyvňuje Vaši hru. Nezničte The Masquerade. Aby se zajistilo přežití, musí Kindred zachovat svou existenci v tajnosti před lidmi a princ ze Seattlu určitě vyřeší jakékoliv porušení. Vyberte si jednu ze 3 začínajících Thinblood disciplín a objevte svou plnou sílu, když si vyberete svůj klan Fullblood, tak dostanete další 2 disciplíny. Vylepšete svou vizi a sluch, abyste odhalili skryté objekty a odhalili tajemství noci v Seattlu. Najděte si místo mezi konkurenčními frakcemi, ze kterých každá má své vlastní jedinečné črty a příběhy ve vojně s obchodem s krví v Seattli.Svět Vás bude soudit podle spoločnosti, kterou udržujete, ale pamatujte: Žádné ruce nezůstanou navždy čisté.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Vampire: The Masquerade-Bloodlines 2 PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Vampire: The Masquerade-Bloodlines 2 PS4 akční ceny - Levné Vampire: The Masquerade-Bloodlines 2 PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Vampire: The Masquerade-Bloodlines 2 PS4 stojí 1 289 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Vampire: The Masquerade-Bloodlines 2 PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Vampire: The Masquerade-Bloodlines 2 PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz