Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Virtua Tennis 2009 (Wii)

Virtua Tennis 2009 (Wii)

Cena produktu Virtua Tennis 2009 (Wii) není známa.

 

Popis produktu Virtua Tennis 2009 (Wii): Nejnovější ročník precizního tenisu, který vám umožní pustit se do bojů v kůži slavných tenistů a tenistek, jako je například Rafael Nadal, Roger Federer, sestry Williamsovy, nebo Maruška Sharapov...  Více informací


Virtua Tennis 2009 (Wii) - popis

Nejnovější ročník precizního tenisu, který vám umožní pustit se do bojů v kůži slavných tenistů a tenistek, jako je například Rafael Nadal, Roger Federer, sestry Williamsovy, nebo Maruška Sharapovova. K těmto stálicím letos přibude i relativně nová tvář velkého tenisu, Ana Ivanovičová a nebude chybět ani vytáhlý Andy Murray. Co se týče hry samotné, zlepšením prošly všechny údery i hra na síti, což by mělo společně s dalšími novými prvky dát zápasům nový rozměr. Postrádat byste letos neměli ani trochu z napjaté atmosféry, o kterou se stará licencovaný Davis Cup a pochopitelně i ucelený mód World Tour. Na druhou stranu odlehčené legrace si užijete v tréninku a speciálních Court Games, kde spíš než soupeře budete po druhé straně kurtu prohánět krokodýly, nebo sestřelovat žlutými míčky ovoce z jedoucího pásu. Minimální požadavky: konzole Nintendo Wii (kompatibilní s Wii Motion Plus)

Konzole Nintendo Wii
Druh Sportovní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Virtua Tennis 2009 (Wii) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.