Virtua Tennis 3 (PS3)

Cena produktu Virtua Tennis 3 (PS3) není známa.

 

Popis produktu Virtua Tennis 3 (PS3): Virtua tennis 3 nabízí zejména bezkonkurenčně precizní audiovizuální zpracování, realistické ztvárnění tenistů i jejich pohybových animací a samozřejmě i kurtu se vším co se na něm během zápasu dě...  Více informací


Virtua Tennis 3 (PS3) - popis

Virtua tennis 3 nabízí zejména bezkonkurenčně precizní audiovizuální zpracování, realistické ztvárnění tenistů i jejich pohybových animací a samozřejmě i kurtu se vším co se na něm během zápasu děje. Ve hře jsou k dispozici klasické režimy jako Turnaj, Exhibice apod, hlavním herním módem je však jako obvykle World Tour a komplexní kariérní mód. Virtua Tennis 3 jej nabízí v upravené podobě, která spočívá v tom že si buď zvolíte jednoho z předpřipravených tenistů, nebo si stvoříte obraz sebe sama a vydáte se s ním na dlouhou cestu skrze tenisové turnaje. Titul Virtua Tennis 3 u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy tennis, virtua tennis, tennis 3.

Konzole PlayStation 3
Druh Sportovní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Virtua Tennis 3 (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.