void Bastards PS4

Cena:

809 Kč

Koupit za 809 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu void Bastards PS4: Zapomeňte na všechno, co víte o FPS hrách.Po System Shock 2 a Bioshock přichází zcela nový typ hybridní strategické střílečky. Void Bastards vás vyzve, abyste dovedli domů skupinu vězňů přes nebezpečnestvá Sargasso Nebula. Jak to uděláte je docela na vás, ale musíte úspěšně vytvořit dlouhodobou strategii a přejít misemi na opuštěné vesmírné lodi. Void Bastards pozvedne simulované FPS na vyšší úroveň díky tomu, že vám umožní zadat si vlastní cíle a následně je následovat v reálném čase. Nebude vám radit žádný hlas, problémy si musí každý hráč řešit sám. Naučte se, jak dosáhnout svých cílů pomocí střílení, plížení se a taktických schopností. Unikátní nový přístup k FPS je podpořen úchvatně vyrenderovaným světem, který čerpá inspiraci z grafických novinek. Kromě toho je plný nových zbraní a nástrojů a bizarních nepřátel. Přejděte přes riskantní Nebulas a určete správné ty lodě, do kterých můžete vstoupit a do kterých ne. Zkalkulujte správné, které vraky se vyplatí obrat o nejlepší ná... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

void Bastards PS4 - popis

Zapomeňte na všechno, co víte o FPS hrách.Po System Shock 2 a Bioshock přichází zcela nový typ hybridní strategické střílečky. Void Bastards vás vyzve, abyste dovedli domů skupinu vězňů přes nebezpečnestvá Sargasso Nebula. Jak to uděláte je docela na vás, ale musíte úspěšně vytvořit dlouhodobou strategii a přejít misemi na opuštěné vesmírné lodi. Void Bastards pozvedne simulované FPS na vyšší úroveň díky tomu, že vám umožní zadat si vlastní cíle a následně je následovat v reálném čase. Nebude vám radit žádný hlas, problémy si musí každý hráč řešit sám. Naučte se, jak dosáhnout svých cílů pomocí střílení, plížení se a taktických schopností. Unikátní nový přístup k FPS je podpořen úchvatně vyrenderovaným světem, který čerpá inspiraci z grafických novinek. Kromě toho je plný nových zbraní a nástrojů a bizarních nepřátel. Přejděte přes riskantní Nebulas a určete správné ty lodě, do kterých můžete vstoupit a do kterých ne. Zkalkulujte správné, které vraky se vyplatí obrat o nejlepší nástroje. Naplánujte svou misi pomocí mapy a nezapomeňte vzít v úvahu umístění elektráren, bezpečnostních systémů, úniků radiace a další specifika interaktivního prostředí. Poražte skupinu mutantů, robotů a dalších nepřátel pomocí otrávených šípů, robotických pomocníků a speciálních zbraní. Reagujte na vývoj situace a vyhodnoťte správně, zda riskovat nebo se vrátit zpět do půdu bez kořisti. Utečte se svou kořistí, ať už jste získali klíče na zvládnutí nástrah Nebuly nebo jsou to torpéda na poražení piráty.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu void Bastards PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější void Bastards PS4 akční ceny - Levné void Bastards PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější void Bastards PS4 stojí 809 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější void Bastards PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Void Bastards PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz