Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

void tRrLM (); //Void Terrarium PS4

void tRrLM (); //Void Terrarium PS4

Cena:

1 289 Kč

Koupit za 1 289 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu void tRrLM (); //Void Terrarium PS4: Ve světě kontaminovaném toxickými houbami, odhozen robot na úklid najde dívku s jménem Toriko na pokraji smrti mezi odhozeným haraburdím místního smetiště. Aby posílil Terrarium také jako špatný zdravotní stav Toriko, tento robot se vydá do pustiny sbírat suroviny, zatímco bojuje s potulnými stroji a mutovanému stvořeními, které chodí po tomto okolí. Hra od tvůrce A rose in the Twilight a htoL # NiQ: The Firefly Diary, přichází tato roguelike adventura kombinuje pěknou grafiku s pochmurným, ale také kouzelným post apokalyptickým příběhem. Nainstalujte si různou výstroj, dovednosti a součástky, které najdete na Vaší expedici, abyste si vylepšili šance projít přes tuto pustinu a bojovat s nepřáteli, čímž ochráníte Toriko. Vyberte si Vaši výstroj s rozvahou na Vaší cestě přes postupně generované úrovně s tahovým soubojem. Žádné dobrodružství nejsou stejné v tomto dobrodružství přes toxické pustiny. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

void tRrLM (); //Void Terrarium PS4 - popis

Ve světě kontaminovaném toxickými houbami, odhozen robot na úklid najde dívku s jménem Toriko na pokraji smrti mezi odhozeným haraburdím místního smetiště. Aby posílil Terrarium také jako špatný zdravotní stav Toriko, tento robot se vydá do pustiny sbírat suroviny, zatímco bojuje s potulnými stroji a mutovanému stvořeními, které chodí po tomto okolí. Hra od tvůrce A rose in the Twilight a htoL # NiQ: The Firefly Diary, přichází tato roguelike adventura kombinuje pěknou grafiku s pochmurným, ale také kouzelným post apokalyptickým příběhem. Nainstalujte si různou výstroj, dovednosti a součástky, které najdete na Vaší expedici, abyste si vylepšili šance projít přes tuto pustinu a bojovat s nepřáteli, čímž ochráníte Toriko. Vyberte si Vaši výstroj s rozvahou na Vaší cestě přes postupně generované úrovně s tahovým soubojem. Žádné dobrodružství nejsou stejné v tomto dobrodružství přes toxické pustiny.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu void tRrLM (); //Void Terrarium PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější void tRrLM (); //Void Terrarium PS4 akční ceny - Levné void tRrLM (); //Void Terrarium PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější void tRrLM (); //Void Terrarium PS4 stojí 1 289 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější void tRrLM (); //Void Terrarium PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Void tRrLM (); //Void Terrarium PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz