Warborn PS4

Cena:

669 Kč

Koupit za 669 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Warborn PS4: Povstaňte a připravte se na válku ve variabilním brnění (Variable Armour), technologicky pokrokovém obleku.Politická nálada mezi stranami byla vyvedena z rovnováhy a sluneční soustava čelí konfliktu. Poveďte svou bojovou jednotku do bitvy na život a na smrt a zvítězte v tomto taktickém Kombu. Vyberte si ze 4 velitelů/4 stran a využijte jejich unikátní síly, schopnosti a styl hry. Přesouvejte své jednotky takticky, bojujte s nepřítelem a sledujte výsledek v dramatických bojích inspirovaných japonskými animacemi z 90 let. Vyberte si z mnoha bojových jednotek a využijte jejich rozdílné bojové role. Vytvořte skupinu, povedťe ji do boje a Nažeňte nepříteli strach impozantními variabilními brněními. Využijte rozličný terén na krytí nebo podkopání nepřítele. Zajistěte si převahu na bitevním poli ze šestiúhelníků, získávejte zdroje a základny. Každé variabilní brnění je vybaveno specifickými nástroji a unikátními schopnostmi, které vám umožní zasáhnout nepřítele různými taktickými možnostm... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Warborn PS4 - popis

Povstaňte a připravte se na válku ve variabilním brnění (Variable Armour), technologicky pokrokovém obleku.Politická nálada mezi stranami byla vyvedena z rovnováhy a sluneční soustava čelí konfliktu. Poveďte svou bojovou jednotku do bitvy na život a na smrt a zvítězte v tomto taktickém Kombu. Vyberte si ze 4 velitelů/4 stran a využijte jejich unikátní síly, schopnosti a styl hry. Přesouvejte své jednotky takticky, bojujte s nepřítelem a sledujte výsledek v dramatických bojích inspirovaných japonskými animacemi z 90 let. Vyberte si z mnoha bojových jednotek a využijte jejich rozdílné bojové role. Vytvořte skupinu, povedťe ji do boje a Nažeňte nepříteli strach impozantními variabilními brněními. Využijte rozličný terén na krytí nebo podkopání nepřítele. Zajistěte si převahu na bitevním poli ze šestiúhelníků, získávejte zdroje a základny. Každé variabilní brnění je vybaveno specifickými nástroji a unikátními schopnostmi, které vám umožní zasáhnout nepřítele různými taktickými možnostmi. Warborn se odehrává ve sluneční soustavě během politické nerovnováhy. Nahlédněte na konflikt ze 4 různých stran během více než 40 misí. Bojujte proti AI, nakonfigurujte si parametry a vytvořte nové bojové taktiky, nebo bojujte online a přelstěte konkurenčních velitelů v bojích jeden na jednoho. Cítíte se kreativní? Vytvořte si vlastní mapu a použijte ji pro hru solo nebo online se svými přáteli.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Warborn PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Warborn PS4 akční ceny - Levné Warborn PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Warborn PS4 stojí 669 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Warborn PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Warborn PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz