Wario Ware Inc. Touched

Cena produktu Wario Ware Inc. Touched není známa.

 

Popis produktu Wario Ware Inc. Touched: Wario a jeho přátelé jsou zpět v nejnovějším miniherním šílenství. Tentokráte na unikátní duální obrazovce Nintenda DS. Najdete zde přes 180 zcela nových miniher, jejich správným plněním odemykáte...  Více informací


Wario Ware Inc. Touched - popis

Wario a jeho přátelé jsou zpět v nejnovějším miniherním šílenství. Tentokráte na unikátní duální obrazovce Nintenda DS. Najdete zde přes 180 zcela nových miniher, jejich správným plněním odemykáte nové a nové postavy a úkoly. Hra Wario Ware Touched! je vlastně přepracovaná podoba hry Wario Ware, která byla původně vytvořena pro GBA a Nintendo GameCube. Nyní je přizpůsobena novému způsobu hraní pomocí mikrofonu a dotekové obrazovky. Je to soubor mini-her, založených na reakci, a to jak v režimu pro jednoho hráče, tak i v režimu pro více hráčů. V režimu pro jednoho hráče je hráč postupuje jednotlivými levely, různě tematicky zaměřenými ( např. kreslení atd.), přičemž předpokladem je, že během pěti sekund pochopí, co se od nich očekává, a zareagují. Ovládání je velmi jednoduché, ve většině her probíhá prostřednictvím dotekového pera a dotekové obrazovky. V některých najde uplatnění i ovládání pomocí mikrofonu. Hry jsou velmi rozmanité a veselé. Během postupu ve hře se uplatňují další postavy.

Výrobce Nintendo
Konzole Nintendo DS

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Wario Ware Inc. Touched užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.