Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Warner Bros Dying Light 2 (Xbox One)

Warner Bros Dying Light 2 (Xbox One)

Cena:

1 599

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Warner Bros Dying Light 2 (Xbox One): Od tvůrců ze studia Techland a Chrise Avellona (Interplay, Obsidian Entertainment) přichází Dying Light 2 - parkourová survival hra, vyprávějící příběhy přeživších po vypuknuvší zombie apokalypse....  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Super Gamer.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Super Gamer.cz popsal.
Doprava zdarma
30. 9. 2021
Do obchodu

Warner Bros Dying Light 2 (Xbox One) - popis

Od tvůrců ze studia Techland a Chrise Avellona (Interplay, Obsidian Entertainment) přichází Dying Light 2 - parkourová survival hra, vyprávějící příběhy přeživších po vypuknuvší zombie apokalypse. Chris do série přinesl svůj RPG designový prvek, takže na každé ze stovek voleb, které za hru učiníš, můžeš záviset výsledek tvého herního snažení.
Pokud například zabiješ pašeráky vody, ta se dostane do rukou jiné frakci a ta začne ovládat město. Když se k nim naopak přidáš, získáš přístup k dodatečným surovinám a předmětům, ale můžeš po městě potkat zástupce nejhorší sociální vrstvy, kteří tě budou chtít okrást a zabít. Každý průchod hrou tak bude jiný na základě voleb konkrétního hráče.

Tvá rozhodnutí - tvůj svět - Musíš činit těžká rozhodnutí a drsné oběti, zatímco budeš rozhodovat o osudu společnosti na pokraji zhroucení. Tvé volby budou mít obrovský dopad na celé městské čtvrti a odkryjí nová území a oblasti, které budeš moci prozkoumat.
Mimořádná hbitost a brutální souboje - Na své cestě od skromných počátků po člověka oplývajícího velkou mocí máš bezprecedentní svobodu pohybu po celém městě, který plynule přechází v brutální souboj z pohledu první osoby.
Kooperace pro 2 - 4 hráče - Zahraj si celou kampaň v kooperaci až pro čtyři hráče. Pořádej vlastní hry nebo se přidávej k ostatním a sleduj, jak jejich rozhodnutí dopadly jinak než ta tvá a jak se svět, který utvořili, liší od toho tvého.

Výrobce Warner Bros Games

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Warner Bros Dying Light 2 (Xbox One) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.