Watch Dogs Legion (PS4)

Cena produktu Watch Dogs Legion (PS4) není známa.

 

Popis produktu Watch Dogs Legion (PS4): Zachraň svou budoucnost Vzdoruj oportunistům, kteří ovládli Londýn, v napínavém dobrodružství v otevřeném světě, ve kterém je celá populace potenciálních spojenců na tvé straně. Bojuj za osv...  Více informací


Watch Dogs Legion (PS4) - popis

Zachraň svou budoucnost

Vzdoruj oportunistům, kteří ovládli Londýn, v napínavém dobrodružství v otevřeném světě, ve kterém je celá populace potenciálních spojenců na tvé straně.

Bojuj za osvobození Londýna hackováním přetechnizované infrastruktury a najímej libovolné spojence – od agentů MI6 po ilegální pouliční závodníky – aby se k tobě přidali. Ale dávej si pozor – padne-li kterýkoli z tvých jedinečných agentů v boji, už se nikdy nevrátí.

Pokud potřebuješ posily, vezmi své spojence online a spoj síly se svými přáteli v kooperativních misích pro čtyři hráče, endgame výzvách a denních událostech.

Naverbuj kohokoli do své legie

Tvým spojencem může být kdokoli, třeba drsný pěstní rváč nebo nenápadná stařenka, přičemž každý z nich má vlastní jedinečný příběh, osobnost a schopnosti. Přizpůsob jejich vzhled pomocí obleků a ikonických masek a zvyšuj jejich úroveň v rámci tříd, jako jsou hacker, infiltrátor a násilník.

Hackování je tvoje zbraň

Ukradni ozbrojené bojové drony, vypusť plíživé spider-boty, sejmi nepřátele v tajnosti za použití pláště pro rozšířenou realitu a použij prostředí plné technologií k ovládnutí města.

Hraj podle sebe

Zažij opravdové následky svých činů v dynamickém otevřeném světě se zbrusu novým systémem boje na blízko a širokou řadou použitelných zbraní a schopností.

Prozkoumej obrovský otevřený svět

Navštiv nespočet známých londýnských památek – včetně náměstí Trafalgar Square, věže Big Ben a Londýnského oka – a zapoj se do vedlejších aktivit, jako jsou box holými pěstmi, fotbal ve volném stylu a pouliční umění.

Utvoř s kamarády tým

Můžeš si s sebou vzít až tři přátele a potulovat se s nimi po městě nebo zdolávat kooperativní mise a výzvy. Vyhlížej pravidelné aktualizace, které přidávají nové online režimy, odměny a tematické události.

Datum vydání: 06.03.2020

Žánr: Akční / Dobrodružné

Vydavatel: Ubisoft

Výrobce: Ubisoft Toronto

Výrobce UbiSoft
Konzole PlayStation 4

Watch Dogs Legion (PS4) - recenze

Ve Watch Dogs: Legion můžete hrát za kohokoli, láká nový trailer | GC

id-31742
19.09.2019 - 20:03:20

Watch Dogs Legion - dojmy z E3

id-31742
17.09.2019 - 21:35:51

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Watch Dogs Legion (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.